Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy to nie dziwne bo większość e60 ma koło siedzeń jasno jak jest jasny środek a tutaj jest akurat czarne, możliwe jest to ??

 

Szukam od dłuższego czasu BMW serii 5 i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=3803131304

Co sądzicie o tej E60 ? Warto obejrzeć i jak cena się prezentuje bo 39 + opłaty, dobra oferta ?

Czy w takiej konfiguracji środka była dostępna ?

A i spójrzcie na siedzenia nie były na nowo obszywane ? Widać że fotel od kierowcy czymś jest jakby zabarwiony na niebiesko.

 

Czekam na wasze odpowiedzi.

 

Pozdr.

Edytowane przez robert9404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkoduj sobie zgodnie z regulaminem vin, to poznasz jak wyszła z fabryki.

5 zdjęć tylnej kanapy - chyba, żeby mieć pewność że lampucery będą pod wrażeniem w trakcie, w sumie 1 zdjęcia fotela kierowcy ... ehh.

Fotel jest zabarwiony, od jeansów/dzinsów, innych kantów czy materiałowców itd itd, dość mocno, ale pewnie to nic co nie zejdzie.

Sam srodek fotela jest dziwny. Z tego co wiem jasna skóra jest wymagająca.

 

Ogóleni kierat nie jest zajechany, piano black dziwnie, wręcz egzotycznie wygląda z tym środkiem i kolorem zewnętrznym.

Na pierwszy rzut oka, pobieżny nie wydaje się złe.

Jak już się zainteresujesz, to warto do aso sprawdzić ostatnie wpisy w kompie w de i porównać z tą ich książką.

Potem przelicz czy cena końcowa cię satysfakcjonuje.

Może warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Istnieją dane indywidualne!

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBANC71000B646306

Kod typu NC71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SONDERLACKIERUNG (490)

Tapicerka SONDERPOLSTERUNG (Z1XX)

Data prod. 2004-05-10

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S217A AKTIVLENKUNG Aktywny układ kierowniczy

S229A DYNAMIC DRIVE Dynamic Drive

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2M0A INDIVIDUAL LM RAEDER 152 I, 18" Obr. BMW, st. le. indywid. 152 I,18"

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S601A TV-FUNKTION Funkcja TV

S605A TELEMATIK VORBEREITUNG Instalacja Telematik

S607A TELESERVICE VORBEREITUNG Instalacja Teleservice

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S638A AUTOTELEFON PROFESSIONAL Telefon samochodowy Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S778A EINSTIEGSLEISTEN "BMW INDIVIDUAL" Listwy wejściowe "BMW Individual"

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S938A STEUERUNG ZS-INDIVIDUALSERIEN Seria indywidualna

S940A SONDERWUNSCH AUSSTATTUNG Wyposażenie na życzenie Klienta

S964A REQUEST NAVIG. DVD ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

 

Indywidualne dane pojazdu

 

Tekst

---- Processing Individual

Sign "BMW individual"

 

---- Special Series

E60 Individual series Germany, KA200

 

0490 Color

Paintwork "sepia-metallic" (code 474).

 

Z1XX Upholstery

BMW Individual 5 Series - Composition 2

 

Extended leather Merino champagne (nb. 8 025 169),

including rear panel of front seat backs and pocket.

Sewing thread champagne (nb. 2 237 191), code 0671 Z.

Tekst

Quilting yarn champagne (nb. 2 237 192), code 0671 Z.

 

Seam of front and rear seats according to sport seats individual.

 

Remainder of spec. as leather Dakota black (code LCSW).

 

0940 Sonderwunschausstattung

Interior trim strips in piano finish "black".

Wszystko się zgadza, potwierdź zgodność przebiegu z książki w ASO i w drogę, tyle że to chyba sprzedaż na niemca :?: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miało by nie być ? Klient nasz Pan. Ja osobiście nie wierze w przebieg, e60 530d z 2004r i tylko 200tys. km ?

Poza tym samo to, że wstawia zdjęcia książki serwisowej ( idealnej zresztą ) budzi zastrzeżenia ( przynajmniej moje )

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wersja,były takie ciemna podłoga a fotele jasne,wyposażenie wszystko pasuje,załatw aso i sprawdz będziesz wszystko wiedział

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tu masz wersję individual więc nie patrz co mają inne ,ta ma tak jak zażyczył sobie I właściciel, nie ma książki to źle, jest książka też źle bo podrobiona i zbyt czysta, musi być uświniona bo w ASO wypełnia ją przecież ten sam człowiek co wymienia olej :mad2: dał zdjęcia książki to jeszcze gorzej, połowa pisze "niech da skan książki i wrzuć tutaj" niektórzy muszą widzieć zdjęcia jak wpisy w książce robi Gustav Otto wtedy książka jest ok :mad2: Lepiej się dowiedz czy samochód sprzedawany jest na umowę z niemcem czy ten tutaj właściciel może zrobić Ci opłaty i sprzedać jak człowiek człowiekowi, samo auto jeśli chodzi o zdjęcia wygląda świetnie, fotel kierowcy przy tej skórze i tym przebiegu nie ma prawa wyglądac idealnie, tyle ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że odbarwienia na fotelu kierowcy nie usuniesz. Mój kolega miał cos podobnego, nie dało się zmyć. Pojechał do gościa od regeneracji skór, powiedział mu że barwnik z ubrania od potu, ocierania wsiąkł w skórę fotela i nie da się tego zmyć. Można jedynie pomalować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dzisiaj oglądać to BMW.a wiec ... na tylnym lewym rancie 700Mn na mierniku pokazało :shock: ... fakt lewy bok nie malowany i przód też ale prawe : drzwi przednie , tylne i błotnik po ok 190-220 Mn... tylna klapa do połowy 170...reszta w normnie 80-90 max czyli ok ... skóra na przednich fotelach do renowacji czego niestety nie widać na zdj. :( podłokietnik przetarty od użytkowania pewnie ale jak na 10 Lat wygląda jak dla mnie i cene 38 tys plus opłaty czyli 43 przynajmniej źle :( fakt opcja fajna bogato wyposażona ale jak dla mnie cena za wysoka , pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wersję individual więc nie patrz co mają inne ,ta ma tak jak zażyczył sobie I właściciel, nie ma książki to źle, jest książka też źle bo podrobiona i zbyt czysta, musi być uświniona bo w ASO wypełnia ją przecież ten sam człowiek co wymienia olej :mad2: dał zdjęcia książki to jeszcze gorzej, połowa pisze "niech da skan książki i wrzuć tutaj" niektórzy muszą widzieć zdjęcia jak wpisy w książce robi Gustav Otto wtedy książka jest ok :mad2: Lepiej się dowiedz czy samochód sprzedawany jest na umowę z niemcem czy ten tutaj właściciel może zrobić Ci opłaty i sprzedać jak człowiek człowiekowi, samo auto jeśli chodzi o zdjęcia wygląda świetnie, fotel kierowcy przy tej skórze i tym przebiegu nie ma prawa wyglądac idealnie, tyle ode mnie.

Zdajesz sobie na pewno sprawę, że w 50% prezentowanych tutaj samochodów KS jest podrobiona (wiadomo z jakiego powodu) 30% nie ma jej w ogóle (też wiadomo dlaczego) najwyżej 10% ma oryginalną KS (to są ci uczciwi co nie mają nic do ukrycia. Pozostałe 10% ma KS bo kupili auta w polskim salonie ( gdyby nie mieli byłoby to mocno podejrzane) Zapewne wiesz też, że KS na "zachodzie" to podstawowy dokument tożsamości auta, możesz zgubić np. brief, ale jak zaginie ci książka, to żaden potencjalny kupiec nie będzie z tobą rozmawiał. Dziwisz się dlaczego ktoś chce skan KS? A chociażby po to, żeby sobie odświeżyć historię auta u żródła. 320 nie ma się co denerwować, każdy ma inne preferencje. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

po co cytujesz posta od postem?

cytuje się tylko gdy odpowiadasz na wcześniejszy a nie ostatni.

tak ja prowadzę i wbijam w każdym warsztacie jak coś robię.

wtedy mam dokumentację napraw i kupujący wie co robione było a nie na gębę.

chyba że ktoś sam dłubie.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem że jezdzisz szrotem. Co najwyżej "nie prowadzisz KS" Napisałem co o tym myślę i jest to moje subiektywne spojrzenie. Poza tym zaznaczyłem, że każdy ma inne preferencje. Ja mam własnie takie, że przy zakupie auta, jestem zainteresowany wglądem do książki. Jej brak, jest dla mnie brakiem historii auta. Ale jeżeli to kogoś nie interesuje, to jego sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem obejrzeć to autko i.. kupiłem je bo jest niepowtarzalne i dość dobrze wyposażone. Auto przyjechało do mnie na lawecie gdzie mój znajomy mierzył je miernikiem i z tego co mi powiedział tylko końcówka prawych drzwi była coś tam robiona więc reszta jest ok. To chyba nieźle jak na prawie 10 letnie auto. Środek faktycznie trochę zmęczony ale nie aż tak bardzo da się znieść, widywałem bardziej rozbebeszone mające po kilka lat samochody. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, teraz żeby się dobrze sprawował :) Edytowane przez jaworski19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje!

Trafiają sie jednak w Polsce zadbane e60 w rozsądnych kwotach!

Jak kupujesz na umowę z niemcem i bez opłat to kwota zawsze będzie rozsądna, wyliczonka przed kompem kosztów opłat ma się srednio do rzeczywistości kiedy przychodzi wyjąć sianko w urzędzie celnym, ostrzegałem kupujacego przed zakupem na lewą umowę ale widocznie zakup auta był b.konieczny, no nic, Ja również życzę bezstresowej eksploatacji :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale po co się powtarzasz.

adalbert źle się zrozumieliśmy, dla mnie książka serwisowa kiedy kupuję auto w De to również świętość, tyle że jeśli ktoś ma problem nawet wtedy kiedy ta książka jest obzdjęciowana i wrzucona do ogłoszenia to jak żyć ? :mrgreen: Doskonale wiem co u nas w kraju dzieje z cofaniem przebiegów ale nie mozna wszystkiego negować i to bezpodstawnie zanim się czegoś nie sprawdzi u źródła, tylko tyle! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam z gościem który auto sprowadził nie z niemcem ;) Więc o lewą umowę się nie boję :)

Opłaty celne hmm to zawsze będzie dla mnie ogromną zagadką dlaczego są tak ogromne no ale cóż, życie :) Dam radę i poradzę sobie z tym jak najlepiej będę umiał :D

Pozdrawiam i wesołych dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Umowę mam z gościem który auto sprowadził nie z niemcem ;) Więc o lewą umowę się nie boję :)

Opłaty celne hmm to zawsze będzie dla mnie ogromną zagadką dlaczego są tak ogromne no ale cóż, życie :) Dam radę i poradzę sobie z tym jak najlepiej będę umiał :D

Pozdrawiam i wesołych dla wszystkich :)

Jeśli tak to Zdrowych i SPOKOJNYCH :wink: ŚWIĄT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.