Skocz do zawartości

m3/m4


andrew55

Rekomendowane odpowiedzi

cena ponizej <400 kafli, to jest jakas za przeproszeniem sama skorupa, aby blyszczec przed sasiadami, a w srodku bieda

:cool2:

SL 65 AMG z ceną wyjściową powyżej 1 000 000 zł też trzeba doposażyć o np. składane lusterka :mad2: więc BMW na tym tle nie wypada najgorzej :lol:

konstruktorzy SL 65 uznali ze nie musisz skladac lusterek bo caly parking i tak bedzie Twoj ;) - i nie ma sensu skladac lusterek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś wie jak na tle M3/4 wypada RS5 ? Jak to wychodzi w Audi po doposażeniu w ceramikę,dobre audio i resztę elektronicznych bajerów.Pewnie większość osób już gdzieś czytała,następnej generacji RS5 downsizing też nie ominie i prawdopodobnie pod maską znajdzie się v6tt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ponizej <400 kafli, to jest jakas za przeproszeniem sama skorupa, aby blyszczec przed sasiadami, a w srodku bieda

:cool2:

 

sam wiesz ze tak jest :evil: :wink: w podstawie daja skorupe, o reszte martw sie sam i doplacaj.

Na zachodzie w US czy Europie raczej nie zanosi sie zeby ktos kupowal sama skorupe, wiec pewnie beda tluste uzywki

 

 

dla mnie stylistyka Audi RS5 jest o dekade do tylu w porowaniu do BMW. Mercedes podobnie. Wystarczy spojrzec na ponizsze zdjecie. Zaklocone proporcje obu aut. Jednym slowem -> pokraczne

http://img.germancarforum.com/community/attachments/edb41104d67974cff0918149670abd8e-jpg.48194/

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs5 jeszcze nie czytalem, wiem ze poprzedni model (porownanie M3 E92 vs RS5) to Rs5 nawet na mokrym torze top gear mial gorszy czas,

Osiagi na prostej GORSZE niz m3 manual, wiec ogolenie "obecne" rs5 to kaszalot nawet na ceramikach, ot ladnie brzmi i moze sie komus podobac (bo wyglad to kwestia gustu)

ale nie jedzie i nie skreca. hamuje moze lepiej z racji ceramik, ale niekoniecznie bo ma tak rozdystrubowana mase ze ciezar przy hamowaniu moze auto pchac do przodu.

 

Nowe RS5, zobaczymy, ostatnimi czasy audi wypuszcza dobre i szybkie RSy wiec pewnie tak samo bedzie z RS5 :)

 

Obecnie gdybym mial do wyboru M4 w mojej opcji to wolal bym kupic nowego z salonu GTR'a.

M4 nadal mnie nie przekonuje - poczekamy jeszcze na realne pomiary osiagow. bo jak 100-200 bedzie ponizej 9s to bedzie to ciekawa opcja ;) jak powyzej to nie warto sobie tym zawracac glowy.

 

tak jakby co: M3 E92 tez mnie kiedys nie przekonywalo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać o obecnym problemie,który nęka jednostkę w RS5,spore utraty mocy przy niskich przebiegach.Chłopaki z Sportmile często wrzucają pomiary z hamowni,auto przy 70tyś przebiegu z deklarowanych 420KM w RS4 dmucha coś koło 370KM.Co do nowych Audi,może i są szybkie i dobre,jednak od A1 do A6 wyglądają niemal identycznie,zmieniają jedynie trochę lampy i to wszystko.Linia nadwozia,zderzak,wszystko na jedno kopyto.

 

Co do nowego M3/4 to wizualnie dla mnie powala.Niektórzy narzekają na zbyt krzykliwą stylistykę.Mi taka stylistyka odpowiada.Wydając takie pieniądze chciałbym się wyróżniać od posiadaczy zwykłych modeli.A co do ceny,skoro ludzie płacą za M5 czy S8 tyle co za lekko używane Ferrari,doposażając te modele we wszystko co się da,to i na M3/4 znajdą się w Polsce kupcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcy sie na pewno znajda ;)

Wszystko zalezy od tego jak te auto bedzie jezdzic i jakie bedize miec osiagi... no i co zaoferuje Gpower.. ;) Czy jak w cenie jest "5" z przodu to w mocy "bezproblemowo" tez bedzie "5" z przodu ;)?

 

 

A co do pomiarow RS4/RS5 to te czasem w maja nawet pomiary na 330 koni, a rekordzista mial 299 ;)

Gdzies na forum krazyl kiedys temat o RS5, ktore koles kupil we francji, mial 5 czy 10 tys przebiegu i auto na hamowni pokazalo mu 370 koni (z deklarowanych 450) koles zlozyl pozwe do sadu na co audi odpowiedzialo ze "spadek mocy spowodowany jest 20 calowymi felgami"... :)

 

a bedac konkretnym:

http://www.rs6.com/showthread.php/23387-audi-rs5-370ps-370nm-woooooowwwwwww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cena ponizej <400 kafli, to jest jakas za przeproszeniem sama skorupa, aby blyszczec przed sasiadami, a w srodku bieda

 

Sorry, kolego za małą dygresję, już dawno miałem ochotę o to spytać, ale "samochód" z fotki w Twoim podpisie jest Twój czy umieściłeś to w jakimś celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.