Skocz do zawartości

BMW M43 E36 316i


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam male pytanie ,a, juz jakis czas BMW 316 na wiosenke po zrobieniu auta usuwane byly bledy czyli wszystkie kreseczki mialem zielone ostatnie dwie czyli _ te jakby podkreslniki mialem zółta i czerwona ostatnia i tyle wiem ze one cos oznaczaja ale nie posiadam jak narazie instrukcji i nie mam pojecia co jak mozecie pomozcie.Dzis zgasla mi pierwsza zielona od lewej tzn tez zostal sam pokreslnik tak jak przy dwoch ostatnich. Od czego ona sa?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam male pytanie ,a, juz jakis czas BMW 316 na wiosenke po zrobieniu auta usuwane byly bledy czyli wszystkie kreseczki mialem zielone ostatnie dwie czyli _ te jakby podkreslniki mialem zółta i czerwona ostatnia i tyle wiem ze one cos oznaczaja ale nie posiadam jak narazie instrukcji i nie mam pojecia co jak mozecie pomozcie.Dzis zgasla mi pierwsza zielona od lewej tzn tez zostal sam pokreslnik tak jak przy dwoch ostatnich. Od czego ona sa?? Pozdrawiam

 

To nie sa zadne bledy tylko oilservis.

Poszukaj na forum to wszystko juz bylo setki razy.

Inspekcja i oilserwis.

http://images.spritmonitor.de/353206_2.png

353206.jpg?stamp=1263766861 795500.jpg?stamp=1505496641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezooooooo :duh:

 

Sorry no ale czy NOWI nie czytają regulaminu forum :mad2:

 

Tyle razy o tym było...

:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie krzyczcie na chłopaka :D dopiero 2gi post pisze.wyjasniam-wszystko tak jak pisali Ci koledzy powyżej to raz,a dwa bez paniki te kreseczki bedą ci gasły i po ok 15tys od skasowania inspekcji(a nie błedow)bedzie tylko zolta i czerwona,wtedy masz olej do wymiany(oczywiscie generalnie kontrolujesz czas miedzy wymianami sam),trzy-tak bedzie sie działo jesli reset inspekcji byl zrobiony prawidłowo,bo znam przypadki ze po 500 kilometrow trzeba bylo kasowac na nowo-co nie znaczy ze jesli tak sie u ciebie stanie to wystarczy tylko skasowac i koniec,zanim to zrobisz to sprawdz czy z olejem wszystko oki,bo tak sygnalizowane sa rowniez rozne awarie w ukladzie smarowania silnika.fajna instrukcja resetu jest w PRZYDATNE LINKI.mam nadzieje ze nie namieszałem ci zbytnio :) .pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.