Skocz do zawartości

E60 530i, 2008r, Warszawa WBANV71038CK07682


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

 

prosze o komentarz na temat tego auta.

Wyposazony dobrze z tego co widze, dakota, duza nawigacja, fotele komfortowe.

Ma jakas starsza wersje Idrive?

Czy ktos cos wie na temat historii tego egzemplarza badz sprzedawcy (Zielonka k.Wawy)?

Czy ktos zauwazyl cos niepokojacego?

 

http://otomoto.pl/bmw-530-3-0-4x4-automat-salon-pl-i-wl-C30825577.html

 

Data for vehicle identification number: WBANV71038CK07682

 

Model description:

 

530XI

Market:

Europa

Type:

NV71

E-Code:

E60 (MUE)

 

Chassis:

Limousine

 

Steering:

links

 

Doors:

4

 

Engine:

N53 - 3,00l (200kW)

 

Drive:

Allrad

 

Transmission:

automatisch

 

Body Color:

Platingrau Metallic (A68)

 

Upholstery:

Leder Dakota/schwarz (LCSW)

 

Production date:

18.03.2008

 

Assembled in:

Dingolfing

 

S1CBA

CO2 package

 

S2SCA

BMW LA wheel, star spoke 243

 

S346A

Chrome Line exterieur

 

S548A

Kilometer-calibrated speedometer

 

S851A

Language version German

 

Optional Equipment

 

S1CAA

Selection of COP relevant vehicles

S203A

4-wheel drive

S205A

Automatic transmission

S255A

Sports leather steering wheel

S261A

Side airbags for rear passengers

S2PAA

Lug bolt retainer

S302A

Alarm system

S3ACA

Trailer coupling

S403A

Glass roof, electrical

S415A

Sun-blind, rear

S416A

Roller sun vizor, rear lateral

S423A

Floor mats, velours

S428A

Warning triangle and first aid kit

S430A

Interior/outside mirror with auto dip

S431A

Interior mirror with automatic-dip

S439A

Interior trim finishers, matt chrome

S441A

Smoker package

S442A

Cup holder

S456A

Comfort seat with memory

S465A

Through-loading system

S470A

Isofix-System

S494A

Seat heating driver/passenger

S502A

Headlight cleaning system

S508A

Park Distance Control (PDC)

S522A

Xenon Light

S524A

Adaptive Headlights

S534A

Automatic air conditioning

S544A

Cruise control with brake function

S609A

Navigation system Professional

S644A

Preparation f mobile phone w Bluetooth

S672A

CD changer for 6 CDs

S698A

Area-Code 2 for DVD

S6FAA

Vorbereitung DVD-System im Fond

S863A

Retailer Directory Europe

S877A

Delete cross-pattern operation

S879A

On-board vehicle literature German

S8S8A

Country-specific nav. system supply

S8SPA

Control unit COP

S993A

model year code in VIN

Edytowane przez adamjttk

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 112tys skóra fotela kierowcy wygląda jak szmata...

 

jak na to wyposażenie nie za tanio?

 

Za tanio ? A ile ma kosztować 6 letnie E60 ? Odpowiedz sobie sam na pytanie. 90 tys zł to jak za 7 letnie E60 530i odpowiednia cena pod warunkiem, że auto jest rzeczywiście w dobrym stanie. A i tak pewnie jeszcze utarguje się któryś tysiąc. Co innego jakby to było 530d w dobrym stanie z udokumentowanym niskim przebiegiem. To na naszym rynku zainteresowanie byłoby większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak na 112tys skóra fotela kierowcy wygląda jak szmata...

 

jak na to wyposażenie nie za tanio?

 

Za tanio ? A ile ma kosztować 6 letnie E60 ? Odpowiedz sobie sam na pytanie. 90 tys zł to jak za 7 letnie E60 530i odpowiednia cena pod warunkiem, że auto jest rzeczywiście w dobrym stanie. A i tak pewnie jeszcze utarguje się któryś tysiąc. Co innego jakby to było 530d w dobrym stanie z udokumentowanym niskim przebiegiem. To na naszym rynku zainteresowanie byłoby większe.

Jak 6 letnie? Jesteś już po Sylwestrze ? Napisz gdzie ten czas tak zapier..a :mrgreen: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co innego jakby to było 530d w dobrym stanie z udokumentowanym niskim przebiegiem. To na naszym rynku zainteresowanie byłoby większe.

 

No wlasnie zanim musialem edytowac moj post (1 post 1 auto wg regulaminu) to wkleilem jeszcze 2 kolejne auta - oba to 530xd, tez z polskiego salonu, tez przebieg okolo 100tys km, w podobnej cenie i z podobnym wyposazeniem. Kierownice tylko maja ochydne, do wymiany. Nie ma niestety w ogloszeniach VIN, kontaktowalem sie juz ze sprzedajacymi.

 

Osobiscie wolalbym benzyne, ale w sumie nie robi mi to wielkiej roznicy, bardziej liczy sie stan techniczny.

 

http://otomoto.pl/bmw-530-xd-xdrive-idealny-serwisowan-C29601037.html

http://otomoto.pl/bmw-530-d-xdrive-salon-pl-C28610373.html

 

Jedno auto sprzedaje Autoreduta z Wawy (i widze ze wiekszosc ich aut sa z salonu PL, do tego sasiad ma od nich auto juz kilka lat i nigdy nie narzekal, wrecz przeciwnie) a drugie auto sprzedaje osoba prywatna a jest wstawione w komis dealera BMW wiec tez raczej nie jakies ulepy.

 

A co do skory jak ktos pisal ze wyglada marnie - generalnie wydaje mi sie ze jakosciowo skory BMW sa slabe, w sensie bardzo szybko wygladaja na zuzyte, marszcza sie itp. Na zdjeciach jest to szczegolnie widoczne, szczegolnie gdy ktos o nie nie dbal. Po delikatnym zaimpregnowaniu na zywo wygladaja zdecydowanie lepiej.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANV71038CK07682

Kod typu NV71

Typ 530XI (EUR)

Typoszereg E E60 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N53

Pojemność skokowa 3.00

Moc 200

Napęd ALLR

Skrzynia biegów AUT

Kolor PLATINGRAU METALLIC (A68)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2008-03-18

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S203A ALLRADSYSTEM Napęd na cztery koła

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S3ACA ANHAENGERKUPPLUNG Hak holowniczy

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S416A SONNENSCHUTZROLLOS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S439A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S470A KINDERSITZBEFESTIGUNG ISOFIX System Isofix

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6FAA DVD-SYSTEM IM FOND, VORBEREITUNG Instalacja systemu DVD z tyłu

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S2SCA LM RAEDER STERNSPEICHE 243 BMW LA wheel, start spoke 243

S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sam byłem zainteresowany tym autem, ale sprzedający nie wystawia faktury VAT. Dodatkowo auto znikneło na jakiś czas z akcji, a sprzedający napisał mi, że auto sprzedane. Jakiś tydzień temu wróciło na listę ogłoszeń, więc ktoś z jakiegoś powodu się na nie, nie zdecydował. Daje to nieco do myślenia.

 

Generalnie takie auto (benz R6 z Xem) to prawdziwe unikaty (mam na myśli salon PL, godne polecenia). Aut z silnikiem N53 z xDrivem poprostu na rynku nie ma. Zleciłem nawet w Salonie BMW, w dziale samochodów używanych znalezienie takiego auta, sprzedawca od razu powiedział, że szanse są bliskie zeru. Szukałem kilka miesięcy 530xi, ale w końcu jak mi wpadła w ręcę 525xi, to się zdecydowałem. Pomimo, że mniejsza moc i trochę gorsze wyposażenie.

 

Ostatecznie - E60 525i xDrive z 2009 (nowy iDrive) 123k km przebiegu - Tablice mam w ręku - za dwie godziny jadę odbierać auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślicie że da mi ktoś w PL 90tys za 530i 2009r pakiet M , przebieg poniżej 100tys km? Oczywiście auto bezwypadkowe :!: Taki mały wywiad środowiskowy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślicie że da mi ktoś w PL 90tys za 530i 2009r pakiet M , przebieg poniżej 100tys km? Oczywiście auto bezwypadkowe :!: Taki mały wywiad środowiskowy :mrgreen:

 

Mysle ze jezeli auto bedzie porzadnie wyposazone - navi pro, komforty, automat i kilka innych pierdol oraz bedzie w bardzo dobrym stanie technicznym odpowiadajacym przebiegowi to bez problemu. Sam bede pierwszym zainteresowanym :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślicie że da mi ktoś w PL 90tys za 530i 2009r pakiet M , przebieg poniżej 100tys km? Oczywiście auto bezwypadkowe :!: Taki mały wywiad środowiskowy :mrgreen:

 

Mysle ze jezeli auto bedzie porzadnie wyposazone - navi pro, komforty, automat i kilka innych [bAD] oraz bedzie w bardzo dobrym stanie technicznym odpowiadajacym przebiegowi to bez problemu. Sam bede pierwszym zainteresowanym :)

Auto jest z salonu BMW w Neu-Ulm nic nie lakierowne powtórnie, po jednym właścicielu prywatnym, dzisiaj dostałem namiar a w czwartek ją obejrzę, nie ma komfortów tylko sport el. fotele, czarna skóra, navi pro, head-up, hi-fi, szyber, xenon dynamic,alu 18"M, rolety, no i pełny pakiet M nie taki allegrowy że jedno jest a czegoś nie ma :mrgreen: jest w manualnej skrzyni, piękna sztuka tyle że właśnie w tej cenie rodacy szukają już F10 i tego sie obawiam. Co prawda sprzedałem e60 2005r 530i za 58tys zł ale to trwało aż pół roku, kupił pierwszy oglądający a samochód był naprawdę jak ocenili u Tłokińskiego pierwsza liga :D Problemem jest też to że to salon i fakurka będzie wysoka pod akcyzę oj wysoka :mad2: No nic, obnażyłem się troszeczkę ale zobaczymy co życie przyniesie... Dzięki za podjęcie tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak piszesz, za 90k to juz f10 szukają, dużo ludzi kupujacych e60 kupuje je zeby pokazac sasiadom ze sie ma bmw, a przy okazji laski wyrwac, na pewno jakbys sprowadzil szrota za 35k to by zszedl na pniu znajac realia w naszym kraju.

Wiem że szroty idą aż miło bo cena robi robotę ale zdanie które masz napisane tłustym drukiem przy każdym poście wyjaśnia ten stan :mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz, za 90k to juz f10 szukają, dużo ludzi kupujacych e60 kupuje je zeby pokazac sasiadom ze sie ma bmw, a przy okazji laski wyrwac, na pewno jakbys sprowadzil szrota za 35k to by zszedl na pniu znajac realia w naszym kraju.

Wiem że szroty idą aż miło bo cena robi robotę ale zdanie które masz napisane tłustym drukiem przy każdym poście wyjaśnia ten stan :mrgreen: :cool2:

Amen to that :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślicie że da mi ktoś w PL 90tys za 530i 2009r pakiet M , przebieg poniżej 100tys km? Oczywiście auto bezwypadkowe :!: Taki mały wywiad środowiskowy :mrgreen:

 

Mysle ze jezeli auto bedzie porzadnie wyposazone - navi pro, komforty, automat i kilka innych [bAD] oraz bedzie w bardzo dobrym stanie technicznym odpowiadajacym przebiegowi to bez problemu. Sam bede pierwszym zainteresowanym :)

(..) nie ma komfortów tylko sport el. fotele, (..) jest w manualnej skrzyni, piękna sztuka tyle że właśnie w tej cenie rodacy szukają już F10 i tego sie obawiam. Co prawda sprzedałem e60 2005r 530i za 58tys zł ale to trwało aż pół roku, kupił pierwszy oglądający (...)

 

O ile brak komfortow daloby sie z bolem przezyc o tyle brak automatu w tej klasie auta to deal-breaker bez ogladania nawet :/

Zastanow sie 2 razy, przy tej cenie klientami nie beda dzieciaki 20-letnie a raczej bardziej wymagajaca klientela ktora wachlowac galka niezbyt lubi :)

 

Ps. sprzedawales pol roku auto i ani jedna osoba nie przyjechala przez ten czas ogladac?? Masz chlopie cierpliwosc :D

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam niestety tak samo jak przedmówca. Wydaje mi się, że bez automatu, za taką cenę, będziesz się bujał z tym autem bardzo długo. A zaraz jeszcze Ci rocznik przeskoczy i kolejne tysiące uciekną. Ja mając założenia 90k pln szukałem takiego auta z PL i dodatkowo z Xem. Ostatecznie nie udało mi się takiego znaleźć (Faktura VAT23% była mi potrzebna). Poza tym autem z założonego tematu, ale tu nie ma możliwości FV23p.

 

Staneło na 525i xDrive 2009r i muszę przyznać, że dynamika zupełnie jest dla mnie wystarczająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz, za 90k to juz f10 szukają, dużo ludzi kupujacych e60 kupuje je zeby pokazac sasiadom ze sie ma bmw, a przy okazji laski wyrwac, na pewno jakbys sprowadzil szrota za 35k to by zszedl na pniu znajac realia w naszym kraju.

 

Bywają wyjątki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak ktoś ma dać za e 60 90tys( gdzie ceny zaczynają się od 30 a za 50, 60 można kupić fajne) tyś to woli dołożyć i kupić f10

a jak ktoś naprawdę chce tyle wydac na e 60 to kupi mmmmm poooweerrrrr

dziękuje,dobranoc

 

ja chyba w jakims innym swiecie egzystuje :)

rok temu sprzedalem golfa tdi wersja trendline z 2007r za 30 tys.PLN - z wyposazenia mial kierownice i 4 kola pozatym nic, goly.

Mial 190tys km przebiegu, PL salon, sprzedal sie w ciagu 4-5 dni po ogloszeniu.

Nowy taki kosztowal ile - 60-70tys PLN?

 

E60 R6 nowe kosztowalo ponad 300tys PLN wiec jak boga kocham nie ma sily zeby takie auto kupic za 30 czy za 50 tys PLN z 2007 czy 2008r.

No chyba ze mowimy o rodzynach z przebiegami >400tys km, spawanymi z kilku cwiortek, przekladanymi z UK i drutowanymi w stodole u mirka i do natychmiastowej reanimacji..

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.