Skocz do zawartości

cos szumi z tyłu - łozysko? ale które ?


zaworas

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazyłem ze w czasie jazdy słychac w srodku jakis szum.Nie jest głosny i nie jest to typowe dla łozyska w piascie wycie i buczenie ale i tak stawiam na łozysko w kole.Słychac cały czas bez wzgledu czy przenosi sie naped na wał czy jade na luzie.Trudno wyczuc po której stronie to słychac.

W razie czego trudno jest takie łozysko samemu wymienic - potrzeba jakis sciągacz czy zejdzie bez ?? mam 89 rok 316 z tyłu ham. bęben.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem ze w czasie jazdy słychac w srodku jakis szum.Nie jest głosny i nie jest to typowe dla łozyska w piascie wycie i buczenie ale i tak stawiam na łozysko w kole.Słychac cały czas bez wzgledu czy przenosi sie naped na wał czy jade na luzie.Trudno wyczuc po której stronie to słychac.

W razie czego trudno jest takie łozysko samemu wymienic - potrzeba jakis sciągacz czy zejdzie bez ?? mam 89 rok 316 z tyłu ham. bęben.

 

Ja bym wumienil dwie strony , bedziesz mial juz spokoj z jedna osia.

Nie kupoj wloskich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze podnieś auto z jednej strony i z podniesionym kułkiem zapalic go i ruszyc z trójki. Dodać gazu wrzucić luz i wyłączyć motor. Drugi niech w tym czasie słucha z której strony chuczy. Tylko uważaj!!!
Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.