Skocz do zawartości

[E60] Instalacja PL menu i nawigacji - łódzkie


Lorist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przeszukałem fora itp, wg vin moje auto posiada navi professional http://autabmw.pl/WBANC71070B643502/bmw/vin/decode?cr=7262

jednak były właściciel powiedział, że jest business..

Mam problem ze znalezieniem osoby która by mogłaby to zrobić..

Jedyny mój warunek to - dobrze wykonana praca i niedaleki dojazd - woj. łódzkie.

 

Ma ktoś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dziqsek mozliwe ze bedzie w stanie to zrobic a do tego robi spotkanie dla zainteresowanych w Poznaniu a dokladnie kawalek za, polecam kolege bo zna sie na rzeczy. Podlec do mnie do Kalisza to pojedziemy razem bo ja tez jade ze swoim autem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi swoj numer napisze esa bedziesz juz wiedzial jaka to jest kwota, ja zaraz zadzwonie bo moze tez bede robil PL.

 

 

EDIT:

 

Rozmawialem z nim przez tel, juz mi sie odwidziala ta "polska nakladka" nikt tego nie poleca bo wala sie pozniej navi a ze swojego doswiadczenia wiem ze jak sie przyzwyczaisz do zagranicznego menu to bedzoesz wciskal kontroler na pamiec nie czytajac nic z monitora. Zapraszamy na aktualizacje doprogramowywanie itp do poznania 7-8 grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zajrzyj do działu Nawigacja, tam są magicy co wszystko ogarną, podjadą, zrobią... Pamiętaj - ceny umowne (czyli targuj się).

A polskie menu i lektor to wspaniała rzecz i wcale się nie wywala.

 

Rozumiem że robisz PL menu w nawigacji CCC i naprawiasz te nawigacje skoro udzielasz się w temacie i piszesz swoje spostrzeżenia poparte długim doświadczeniem i stycznościa z tymi jednostkami ? A może piszesz o nawigacji CIC ktora ma już oryginalny PL jezyk i menu przygotowane przez BMW a nie jakiegos Ruska robiącego spolszczenie na kolanie i ze złymi checksumami ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że robisz PL menu w nawigacji CCC i naprawiasz te nawigacje skoro udzielasz się w temacie i piszesz swoje spostrzeżenia poparte długim doświadczeniem i stycznościa z tymi jednostkami ? A może piszesz o nawigacji CIC ktora ma już oryginalny PL jezyk i menu przygotowane przez BMW a nie jakiegos Ruska robiącego spolszczenie na kolanie i ze złymi checksumami ?

Pomyłka.

Ja nie robię polskiego menu w nawigacji CCC i nie naprawiam tych nawigacji.Nikogo konkretnie nie reklamuję ani nie polecam, a Ruskich z kolanem chyba nie ma tutaj... Piszę tylko o swoich doświadczeniach z różnymi magikami z tego Forum i dlatego radzę Koledze z pierwszego postu aby sobie wybrał jak najlepiej i najtaniej...

Coś zabolało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Rozumiem że robisz PL menu w nawigacji CCC i naprawiasz te nawigacje skoro udzielasz się w temacie i piszesz swoje spostrzeżenia poparte długim doświadczeniem i stycznościa z tymi jednostkami ? A może piszesz o nawigacji CIC ktora ma już oryginalny PL jezyk i menu przygotowane przez BMW a nie jakiegos Ruska robiącego spolszczenie na kolanie i ze złymi checksumami ?

Pomyłka.

Ja nie robię polskiego menu w nawigacji CCC i nie naprawiam tych nawigacji.Nikogo konkretnie nie reklamuję ani nie polecam, a Ruskich z kolanem chyba nie ma tutaj... Piszę tylko o swoich doświadczeniach z różnymi magikami z tego Forum i dlatego radzę Koledze z pierwszego postu aby sobie wybrał jak najlepiej i najtaniej...

Coś zabolało ?

 

 

Nie, tylko prawda jest taka o czym mało kto wie że wszyscy oferujący spolszczenia do navi CCC nie ważne czy z allegro czy z forum czy za 10zł czy za 1000 mają je z jednego i tego samego źródła w mniejszym lub większym stopniu zmodyfikowane względem oryginały i siebie wzajemnie i nie jest to źródło oficjalne tylko samoróbka kolanowa o której pisałem , oficjalne spolszczenia do nawigacji powstało tylko dla CIC i tylko takie jest w 100% pewne i bezpieczne :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.