Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to mój pierwszy post na tym zacnym forum, witam serdecznie wszystkich :D

 

Znalazłem na otomoto takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-shadow-line-lpg-C31392011.html

Jestem po rozmowie telefonicznej z właścicielem, podał informacje które wstępnie się potwierdzają. Rozkodowałem VIN który również zgadza się z wyposażeniem itd. Dowiedziałem się że jest to model przed liftem ale założone ma wszystko po lifcie.

 

Proszę was drodzy użytkownicy o opinie na temat tej bmki. Może ktoś z was już ją oglądał? Może jest ktoś w stanie sprawdzić jej historie ASO?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc, opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód zrobione na polift, a tył już nie. Listwy środkowe nie zgadzają się z bocznymi. Ten niby Mpak dokładany - z VIN nie wynika. Coś kiepsko porównywałeś to wyposażenie z VIN. A przód to chyba Stevie Wonder składał...

W 2010 roku miała jeszcze "prawidłowy" przód: klik klik

 

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBABN11040JV51635

Kod typu BN11

Typ 320CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLBLAU METALLIC (372)

Tapicerka STOFF FLACHGEWEBE LEINEN/ANTHRAZIT (E4AT)

Data prod. 2001-07-23

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S169A ABGASNORM EU3 Redukcja spalin EU 3

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego - środek oklejony karbonem

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski

S946A BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK. Dummy-SALAPA

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej stony takie przeróbki to wada, z drugiej zaleta. Każdy może mieć inne zdanie. Cały przód zmieniony łącznie z błotnikami. Poprzednie ogłoszenie może potwierdzać przebieg jednak jak dla mnie kiepski stan kierownicy, gałky, brak dywaników świadczą o większym realnym przebiegu, ale tu nie ma reguły bo każdy używa auta w inny sposób. Koła 19cali od razu bym sobie darował, więc zostaje 20tys zł za auto z dwoma kompletami kół alu i instalacją gazową. Na dzień dobry do wymiany listwy na kierownicy/drzwiach lub na desce i przy lewarku. Wydaje mi się że sprzedawcy zależy na transakcji, więc biorąc to pod uwagę pewnie możnaby ponegocjować.

To już zależy od Ciebie czy wolisz auto w oryginalnym stanie bez bajerów i gazu w tej cenie czy taki przerobiony egzemplarz. Ma 12 lat więc cudów na żywo bym się nie spodziewał, ale jeżeli Ci sie podoba to czemu nie sprawdzić. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, wg mnie, ten cały lift nie został zrobiony z chęci poprawy wizualnej, tylko musiało być kuku. Prawy przedni błotnik wygląda na niedawno lakierowany, prawe drzwi mają inny odcień i od przedniej części i od tylnej ( i raczej nie jest to kwestia foto).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za tak szybkie odpowiedzi.

 

@Pakito

To było takie wstępne sprawdzenie przed napisaniem wątku. Też widziałem te ogłoszenia z 2010r. googlowałem wszystko przed napisaniem.

A co do list to właśnie się dziwiłem dlaczego po bokach drewno, a po środku ten niby karbon.

 

Jeszcze raz dzięki za wszystkie porady i opinie. Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki, opinie to chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tendencyjnie ... jest w ogłoszeniu mPak a nie jest to mPak także kij w oko i inne sprzedającemu że kit wciska.

Można kupić przeróbkę ... jak ktoś lubi i wierzy ślepo że przeróbka zrobiona idealnie i zgodnie ze sztuką ... przecież przy samej zmianie zderzaka serii w mPak z przodu w 80% przypadkach jest druciarstwo z oszczędności ... także przeróbka z drutem ok, ale cena dużo niżej.

 

A, nie wiem czy chciał przycwaniakować i zrobił zdjęcia ciemniejszego przodu przy wjeździe do oświetlonej nory.

Moim zdaniem zwykły pet tyle że na glebie ( pewnie ta technix albo coś podobnego ) i felach z x5, środek spaprany - pół drewno pół shit.

Ja bym to gE omijał, ale amatorzy pewnie się znajdą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.