Skocz do zawartości

[e92] 335i daily


colorace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie...będzie 4xx...jest plan,była symulacja...bedzię się działo :diabel_faja:

jednak że wszystko po kolei,gdyż właśnie od kolejności przeprowadzania modyfikacji

uzalezniony jest efekt końcowy...nie zdradze narazie co i jak :nienie:

w swoim czasie chwalić się będę,lecz jedynie efektem końcowym...z modami ruszam

na ostro od stycznia,pierwsze podzespoły już zamówione i zakupione :mrgreen:

 

trzymać kciuki :cool2:

 

ps.pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie,

kto ma wiedzieć to wie,że o niego chodzi :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki na szybko.

Niestety zestaw trochę obciera na wybojach. Po zlozeniu miedzy opone a blotnik wchodzi ledwo palec.. albo trzeba bedzie rolować albo zmienic opony na mniejsze. ew twardsze zawieszenie zeby nie bylo skoku.. nie wiem. ktos moze jakis pomysl?

Szkoda mi nówek opon troche.. ale pewnie rozmiar na przod powinien byc 225/35 a tyl 245/30 i byloby lepiej. w takim zestawie jak teraz idealnie by siadlo pewnie w Mce.

 

1476458_678185905549055_1177963462_n.jpg

1509663_678186005549045_1958317542_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja jestem zwolennikiem oryginalnych felg, ale te mi się podobają. Tylko jak już ktoś wspomniał, shadowline teraz by się przydał, bo felgi ciemne do chromu średnio pasują.

Jak założysz 245 to będziesz miał spory naciąg, już jest spory, więc felga będzie prędzej czy później od krawężników i innych szitów poobcierana :( A szkoda bo bez dystansów w końcu koło nie chowa się paskudnie jak w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę wymieniłem oponę z przodu na 225/35. jest naciąg i nic nie obciera.

na tyle asap postaram się ustawić negatyw. nawet mały aby schować koła. i powinno rozwiązać to problem.

 

dziś za to wyskoczył mi engine malfunction reduced power na trasie... więc musze poszukać kogoś jutro w wawie kto podłączy mi kompa pod auto. pewnie pompa paliwa ale sprawdzic trzeba.

 

co do felg kwestia gustu. mi się baaaardzo podobają. idealnie się wpasują w klimat z którym chce przerabiać auto.

Shadow line to kolejna modyfikacja optyczna jaka wejdzie. a cala reszta grubszych po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej myslalem o takich do siebie na lato, ale powiedz mi czy bez naciagu wejdą? masz obniżone zawieszenie? i jaka to firma?

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod bez naciagu wejdzie. ale potrzeba opony 235/35. na tył bym pokusił się o oponę 255/30 lub 245/30. ew tak jak mam czyli 255/35 + negatyw. przy 255 mam lekki naciąg.

firma to japan racing. dobry tani chinczyk :) na nasze drogi wole takie felgi. co 2 sezony sobie wymieniam bez bólu o cenę. gorzej jakbym pogiął Volka za 7000zł/szt :)

 

a bez naciagu tez dobrze wygląda. zawsze mozna pojsc w 18"

http://img12.imageshack.us/img12/59/mre92m3007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk-ow bys raczej nie pogial. Za malolata mialem kute japonskie felgi w hondzie civic. Jak raz na recznym za... uderzylem w kraweznik to polamalem polowe zewieszenia... a felga idealna, tylko kosmetyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak więc wszystko po kolei. W najbliższych planach już jest wydech, IC Forge i program. Do tego kilka modyfikacji środka i oczywiście czarne listwy + zmiana przedniego zderzaka.

 

Ale klasycznie przed podniesieniem mocy chciałem zadbać o podstawy.

Tak więc kupiłem zawias który na dniach wleci do auta :roll:

http://www.tunersports.com/images/products/1365000594-bc-racing-br-type-coilovers.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.