Skocz do zawartości

[e92] 335i daily


colorace

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki jednak się przełamałem...w galerii "Nasze samochody" założyłem króciutką galerii mojego

projektu,także serdecznie zapraszam...będę uzupełniał na bierząco...plus jakieś info :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako że w najbliższym czasie trafi w moje ręce nowe body zrobiłem sobie mały VT dorzucając swoje felgi i przerabiajac m3 na 335 tak zeby wiedziec jak finalnie chce zeby auto wyglądało.

Do tej gleby trzeba będzie wrzucić air żeby auto mogło normalnie parkować w mieście. ale i tak miałem to w planach :roll:

 

10168078_729717363729242_392600084_n.jpg

 

Co myślicie o takim setupie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze nie. Dziś odstawiłem auto na ogólny serwis wszystkich płynów i kilka modów... :D

 

Wlatuje:

 

1. Akrapovic

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0041/7412/files/335i_pg2.JPG?1288574050

 

2. IC Forge

3. Remap skrzyni mam nadzieje.

4. Strojenie

5. Zawias trochę w dół.

 

I kilka dupereli. Body LB czeka i się kurzy na lepsze czasy :) stwierdziłem że zaczne od silnika potem pobawię się w look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładna petarda!!! :roll:

widzę że większość się mocno na Ułęż wzmacnia,szykuje się szwedzki stół dla oka :8)

masa świetnych projektów...a z tym zawiasem to ile w dół i dlaczego? :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias miałem w setupie zimowym żeby się poukładał i był 1cm wyżej niż seria. Od tego setupu poprosiłem 6cm w dół.

 

Auto prawie skończone. Właśnie dzieją się ostatnie szlify...

10553490_787632224604422_8805796774667921990_n.jpg

 

W tym miesiącu jeszcze nowe koła i opony i można upalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna a w szczególności silnik, bedziesz zadowolony z zawiechy sam mam taka na e46 tylko musisz zadbac o nia bo strasznie szybko ruda zacznie ja brac, jest taki środek do łańcuchów ktorym pryskaja gwinty i nie zapiekaja i nie rdzewieja jak chcesz to wrzuce ci fotkę z tym srodkiem. Musisz tez pamiętać żeby od czasu przestawić regulacje twardości i przeleciec sie autem. Co do felg to wyglada to tak sobie, dupy nie urywa. Gratulacje i życzę bezawaryjnosci.
Wiele serc,jedno bicie,BMW ponad zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji strojenia wyjasnił się problem dziwnego dźwięku na wolnych obrotach...

 

WG w jednej turbinie stwierdził że idzie na emeryture. Tak więc wylatują z auta turbiny. Dostałem dobrą ofertę na większy set ale kasowo nie dam rady teraz.. więc będzie seryjnie.

Poprosiłem też o sprawdzenie czy nie ma nagaru. Mój qmpel w 335 mial straszny nagar jak w RS'ach. Z nagarem miał 260hp.. po czyszczeniu i strojeniu udalo sie zrobic 360.

U mnie baza schamowana na 280hp. Tak więc podejrzewam że ta strata to nagar.

 

Wydech i inne graty już siedzą. Teraz turbiny i strojenie setupu. W między czasie ogarniam jeszcze nowe felgi... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zdrowej serii w takim razie :)

 

Pogodziłem się już z moim losem :duh: ale jaram się że w przyszłym tygodniu autko będzie już jak nowe śmigać jak nigdy :lol:

Miałem co prawda troche inne plany ale co sie odwlecze.. Performance na ten sezon będzie dopięty tak jak chciałem. Teraz czas zacząć kompletować mpakietowe zderzaki i zadbać o look.

 

żeby zmienić coś więcej niż tylko performance wlatują nowe kółka.

Tak na poprawę humoru :)

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/43/90/50/30/4390503058_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy... Ale to wszyscy kupują ten wzór felg! :)

Trzeba będzie szybko zmieniać :P

Już na poważnie. Uważam, że to jest najlepszy wzór do e92 a twoje są na dodatek w genialnym lakierze.

Wpadnij na jakiś spot do Krakowa.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie black chrome mnie przekonał :)

 

moje stare felgi poczekają aż zamontuje kit LB. w zime je pomaluje na ciekawy kolorek i na wiosne złoże z body a póki co bezpieczna wersja stylingowa :)

poza tym wzialem na tyl 9,5 z et35 wiec nie bedzie tak obcierac jak obecne et20.

 

Chętnie bym wyskoczył gdzieś na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korci żeby go założyć...

 

ale najpierw

1. Mpakietowy przedni zderzak

2. progi

3. Air przynajmniej na przód (ta dokładka jest gigantyczna.. na glebie zgubie go po 15min jazdy)

4. Stare felgi do malowania.

 

no i pewnie trzeba bedzie blotniki podciąć żeby zglebić auto.

Wiec jeszcze dluga droga... ale zajawka jest :nienie: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego...bo zaczyna mi się to wszystko bardzo podobać :duh:

 

tylko że jak zarzucisz takie nadkole...to jak to się ma do rozstawu kół...? :8)

i co z tyłem...

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.