Skocz do zawartości

bezpieczniki e39


wu-wizard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

przeszukałem różne fora i nie moge niestety odnaleść bezpieczników w moim e39

w bagażniku są ale w schowku są tylko jakieś kable pod ta pokrywą

kumpel w tym miejscu ma bezpieczniki tak jak wszyscy opisuja

jesli ich tam nie ma to gdzie moga sie jeszcze znajdowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Przyjrzałem się dziś bezpiecznikom w schowku, bo muszę odłączyć klakson (trąbię na ulicy na ludzi gdy skręcam - wiem że bezpiecznik nr 3 powinien załatwić sprawę dopóki znajdę czas na rozebranie kiery).

 

Oczom moim ukazała się jakaś samoróbka. Kabel niebieski na zdjęciu łączy bezpiecznik nr 31 z czarną wtyczką, do której jest doprowadzony czerwony kabel (cholera wie skąd). Brązowy jest w ogóle odcięty.

 

Co to może być i skąd to jest wypięte? I jak powinno to być prawidłowo podłączone?

 

http://zapodaj.net/08c4179700487.jpg.html

 

Poza tym w bagażniku mam strasznie mało bezpieczników - to ja mam jakąś okrojoną ze wszystkiego wersję czy ktoś mi okroił :P ?

 

http://zapodaj.net/0ec94d788782b.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pierwszej dzikiej instalacji to pojęcia nie mam co tam za pajęczynę masz zrobioną, u mnie czegoś takiego brak. Co do bezpieczników w bagażniku, fakt masz ich mało,ale wszystkie inne gniazda wolne są "nieaktywne" nie są przygotowane(brak styków) pod bezpieczniki,więc tak jest od nowości. Dla jasności wyciągnij jakikolwiek bezpiecznik i sprawdź jak wygląda wersja "uzbrojona"
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - posprawdzam czy gdzieś są w ogóle jeszcze styki.

 

Samoróbka pod schowkiem nie daje mi jednak spokoju... Cholera wie co będzie gdy odłączę :cry2:

 

No to szukaj gdzie idzie ten czerwony przewód. Natomiast bezpiecznik nr 31(10A ) gdzie zrobiona jest wcinka odpowiada za urządzenie ABS w samochodzie z silnikiem benzynowym, urządzenie zapobiegające poślizgowi kół napędzających (ASC), pompa paliwa. Może idź tym tropem, albo odepnij na próbę i zobacz co będzie Się działo

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.