Skocz do zawartości

swap foteli; pomocy


piter69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Na szrocie upatrzyłem sobie ładną skórę do mojego touringa.Tylko jest ten problem że moja jest przed a dawca jest poliftowa. W związku z tym kilka pytań

1,czy są jakieś różnice w przed i poliftowych fotelach

2, jak się je demontuje(chodzi o napinacze pasów z przodu i tylną kanapę)

3,czy jest możliwość adaptacji mpakietowej poliftowej kierownicy do przed lifta

4,czy jest różnica w tylnej klapie touringa przed i o lifcie

Troche dużo tego ale czas nagli i proszę o podpowiedzi dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to różnica jest we wtyczkach pod fotelem... demontaż dziecinnie prosty cztery śruby przy każdym z foteli. Napinacze odkręcają się razem z fotelami. Tylna kanapa nie wiem jak w touringu pewnie jest inaczej trochę ale w sedanie demontaż kanapy jest zależny od tego czy ma te podnoszone siedziska dla dzieci czy nie. Jeśli nie ma to siedzisko szarpiesz do góry i powinno wyskoczyć z zabezpieczeń a od oparcia masz śruby po bokach które widać po demontażu siedziska. Jesli są podnoszone siedziska dla dzieci to pod tymi siedziskami są zabezpieczenia które trzeba odczepić. A z kierownicą z tego co się orientuje to jest różnica bo poliftowa jest dwunabojowa czy jakoś tak i pewnie nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Typowo to nie ma, będzie pasować.

Tylko starsze mają zamek na 1 stopień (taki okrągły dzyndzel) a nowsze na 2 stopnie, taki haczyk jakby.

Ale pasuje to w obie strony.

Ja do nowszego wsadziłem starszą klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja do przedliftowej klapy nie mogłem bez przerabiania zaczepu dopasować szyby. Zwyczajnie jest sporo inny.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.