Skocz do zawartości

Jakie E46? M3 czy 330?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Oczywiście zdaję sobie sprawę z różnicy w cenie, spalaniu, osiągów itd. Interesuje mnie ocena pod kątem ewentualnych częstych usterek i generalnie za i przeciw. Planuję tak: jeśli M3 to około 2001 r., a jeśli 330 to trochę nowsze. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to oczywiste!!! M3!!!

Jesli masz wystarczajaco funduszy na zakup i pozniejsze utrzymanie, a masz, bo w przeciwnym razie nie chcialbys kupic M3 ew. 330Ci (glupie uzasadnienie, ale jednak...), to nad czym tu sie zastanawiac - tylko M3 :twisted: :cool2: :norty:.

W takim "przemieszczaczu" zycia nabiera innego sensu - tylko jechac, jechac, jechac, jechac... i jeszcze raz jechac, jechac, jechac, jechac... przed siebie :norty:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac 330 po jakims czasie bedziesz mial niedosyt...dlaczego nie kupilem M3.

Pamietam gdy kupowalem swoje E46 tez mialem dylemat. M3 mialo sie pojawic dopiero na rynku. Mialem opcje czekac na M3 ktore by kosztowalo 20K wiecej czy kupic od razu to na co rowniez mialem ochote.

Napalilem sie i z perspektywy czasu zaluje ze nie poczekalem.

 

Nie zastanawiaj sie nawet, jezeli masz odpowiednie fundusze i stac cie na utrzymanie ktore jest niewiele wieksze niz zwyklej e46 kup M3.

:modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj sie nawet, jezeli masz odpowiednie fundusze i stac cie na utrzymanie ktore jest niewiele wieksze niz zwyklej e46 kup M3.

:modlitwa:

Wlasnie, wlasnie, wlasnie,,, :modlitwa: M3 :modlitwa: , :modlitwa: M3 :modlitwa: , :modlitwa: M3 :modlitwa: !!!

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym trochę skomplikował odpowiedź. Jeśli auto chcesz kupić całe, nie bite, z pewnego źródła to M3. Ale jeśli chodzi o jakąś tłuczonkę... :nienie: To radzę się zastanowić. Zawsze coś może wyłazić :? A części do M3 roszkę się chyba jednak różnią w kosztach... No chyba że tłuczonka byłaby naprawdę niewielka :norty:

Pozdrawiam i zazdroszczę tej mocy :norty:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolesia ktory kupil 330ci i po paru miesiecy twierdzil ze zaluje ze nie kupil m3....

wiec proponuje powoli poczekac i kupic piekna bestie z Wielkim znaczkiem M3 :modlitwa:

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się dobrze zastanowił nad wyborem. Jeśli to ma być jedyne autko to wybrałbym 330Ci, jeśli drugie lub kolejne... oczywiście M3 :wink: Sam mam coupe, co prawda klekot ale coupe - jest cholernie twarde, koszmarne na dziurach co czasami mnie nieco irytuje... fakt, może jestem troche przewrażliwiony ale M3 to hardcore do jeżdzenia "normalnego" o czywiście w naszym kraju.

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z silnikiem w M3? Słyszałem kiedyś o jakimś fabrycznym felerze czy czymś podobnym. Wolałbym tym jeździć niż czekać na odbiór z warsztatu

 

W modelach 2003 wzwyz problem jest juz rozwiazany, natomiast modele ktore maja ten feler sa w ramach gwarancji naprawiane w serwisie BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odpowiedziec sobie na pare podstawowych pytan:

1. Ile masz zamiaru jezdzic tym autem

2. Czy jest to jedyne auto.

 

Jezeli masz autem jedzic na codzien ktorym musisz jezdzic i jest to jedyne auto to bym sie sklanial ku 330i poniewaz serwis bedzie tanszy i w przypadku jakiejkolwiek awarii szybciej dostaniesz czesci do 330 niz do m3 w ktorej przypadku czesci poki co do dostania praktycznie tylko w ASO i na zamowienie :(

Jezeli jest to 2, 3 auto w domu to bierz M3 chocby dla samego dzwieku M Powera :wink:

Poza tym jezeli dotad jezdziles 316 to przy kupnie 330 lub m3 uwazaj z gazem :wink:

http://img270.imageshack.us/img270/6336/imageshack7qh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.