Skocz do zawartości

5 czy 7 ? :]


Rekomendowane odpowiedzi

Tak teraz się zgodzę jeżeli ma się ograniczone fundusze na utrzymanie samochodu to powinno się kupić mniejszy silnik a to dlatego że takie V12 czy V8 muszą sobie popić ;) Nie wspominając o 8 litrach oleju czy 12 świecach ;)

 

hehe dokladnie. omg, miska w V12 miesci 8l oleju :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe dokladnie. omg, miska w V12 miesci 8l oleju :jawdrop:

Heh tak samo zareagował mój znajomy jak przymierzał się do V12 i liczył koszty.

Jak dodał do siebie 12 świec co jakiś czas, 8 litrów oleju, koszty stałe utrzymania samochodu, drobne usterki w sumie to czynności obsługowe jak ewentualna wymiana którejś uszczeli itd. to zrobił tak :duh: :mad2: :cry2: i bardzo szybko znalazł się z V12 na poziomie R6 :D

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) R6 tez ma fajny dzwiek ... ale ja pytalem czy lepiej kupic 3,5 R6 czy 3 V8 .... w sumie pojemnosc nawet mniejsza a 8 cyl. Wg. Was ladniej brzmi V8 BMW czy R6 ? Wiem ze juz o to pytalem ale na to mi nikt nie odpowiedzial :p

 

Wogole dzieki za takie zainteresowanie i pomoc :D

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) R6 tez ma fajny dzwiek ... ale ja pytalem czy lepiej kupic 3,5 R6 czy 3 V8 .... w sumie pojemnosc nawet mniejsza a 8 cyl. Wg. Was ladniej brzmi V8 BMW czy R6 ? Wiem ze juz o to pytalem ale na to mi nikt nie odpowiedzial :

 

3,5 R6 tanszy przy zakupie... tansze w przypadku naprawy... no i tylko 211 KM... :mrgreen:

 

3,0 V8 drozsze przy zakupie... drozsze w przypadku awarii... no i az 218 kM... :mrgreen:

 

wybór nalezy do Ciebie.... :D

 

 

choc...

moim zdanie to szukaj siódemke w dobrym stanie... i jesli to bedzie R6 to bierz bez zastanowienia... ale jesli bedzie to V8 to równiez bierz bez zastanowienia... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

 

Tylko nie GAZ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:0

ja tam się nie znam na e32, ale mi się wydaje, ze ta z polską rejestracją jakos za nisko siedzi, juz nie owiąc o kierownicy, generalnie rzecz biorac jak na moje oko wóz parwia wrażenie mocno jeżdżonego, chociaz moge się mylić :?: druga 7 jakoś bardziej estetycznie wygląda, pomimo lekkiego obtarcia na tylnim zderzaku, to rzecz zupelnie normalne u kierowców z małym wyczuciem odległości, kewstia inna, że nie widać na fotkach jak wygląda wewnąrz :?: z pewnością wypowie się wielu kolegów bardzij zaznajomionych z tymi modelami, ale ja bardzij interesowałbym się tą granatowa :8)

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga juz kiedys wskazalem w tym watku (byla jeszcze wtedy na aukcji) i uwazam , ze jest bardzo ladna :modlitwa: , ale stan trzeba samemu ocenic , bo zdjecie nie oddaje np. pracy silnika i stanu zawieszenia :wink: Cena jest dosyc okazyjna i nawet z oplatami nadal bedzie atrakcyjna , warto sprawdzic dokladnie ta oferte :cool2:

 

Piewsza wygladem sugeruje , ze jest mozno zajechana , a kierownica dodatkowo to potwierdza :mrgreen:

Od razu bym sobie ja odpuscil...

 

Sadzac po avatarze juz wiesz , ze bedzie to seria 7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK 7 BANKOWO :) Dzieki za odpowiedzi ..... juz za kilka dni sprzedaje Nexie i szukam czegos. Martwi mnie to ze polowa albo nawet 3/4 735i to automaty. Boje sie ze nie wytrzymam i zdecyduje sie na automat .... powiedzcie czy to bedzie faktycznie wielka pomyłka ? :shock:
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK 7 BANKOWO :) Dzieki za odpowiedzi ..... juz za kilka dni sprzedaje Nexie i szukam czegos. Martwi mnie to ze polowa albo nawet 3/4 735i to automaty. Boje sie ze nie wytrzymam i zdecyduje sie na automat .... powiedzcie czy to bedzie faktycznie wielka pomyłka ? :shock:

 

Pomylka ? Niby czemu...

Automat w luksusowej limuzynie jaka jest seria 7 to chyba najwlasciwszy wybor .

Jak bym kupowal siodemeczke to tylko w automacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob radzilo zeby nie brac automatu. Podobno sie sypią i naprawa nie jest tania .... do tego mniejsze przyspieszenie.

 

Różnica w przyspieszeniach jest niewielka. A przy zakupie nie kieruj się tym, że dużo osób mówiło coś tam coś. Jeśli w poszukiwaniach pomoże Ci ktoś kto się naprawdę zna to myślę, że wybierzecie dobry, niezajechany melex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mimo wszystko wolal bym manual jednak, bede mogl zmieniac biegi kiedy chce :D

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C974663

 

taką wypatrzylem, dzwonilem jest nadal aktualne.

 

Niezly wypas i od razu zagazowana.

Ale czarny zderzak wyglada jak w jakims Puncie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos nie tak z tym zderzakiem ze jest czarny ? Pytam bo nie wiem jaki powinien byc.

 

Jeszcze mam pytanko, jezeli pojade tam sam bez osoby ktora moze mi w jakiś sposob pomoc w ocenie stanu technicznego auta, gdzie proponujecie sie udac ... do ASO czy do jakiegos warsztatu ?

 

ps. co myślicie o tym kolorze ?

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bierz automata :!: ja też się bałem takiej skrzyni a teraz nie wyobrażam sobie innej :D już wiem że następna moja osobówka będzie koniecznie z automatem. mam dobre porównanie bo na codzień śmigam terz dostawczakiem i jak ciągne się w korkach to się wściekam że niema dostawczaków na automacie bo bym sobie kupił :D . a jak się wkońcu zdecydujesz na automat to przed zakupem dobrze go sprawdz to znaczy pojezdzij maksymalnie jak najdłużej i sprawdz czy nie przechodzi w tryb awaryjny albo się nie zawiesza po przejażdzce srawdz czy wseczny wchodzi normalnie bo to najczęściej się sypie. jak wszystko będzie ok to reszta w rękach Boga ty wymieniaj tylko olej :D .

acha co do przyspieszenia to wcale niema takiej rużnicy awłaszcza na sporcie , silniki z automatem terz nie są tak wyrzyłowane jak na manualu, a pozatym kupując siudemke to przecież nie będziesz nią kręcić bączków żeby chcieć manual :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuuper ! I blisko mnie, dzieki za linka, coprawda automat ale .... moze sie jednak skusze na ten automat. Prosze o opinie innych na temat tego modelu .... dzieki :D

 

Kozacka :cool2:

Czarna , super felgi (moj ulubiony model) , skorka :modlitwa:

Ogladaj , a jak bedzie ok to kupoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
cóż tak przeczytałem i zabrakło tego -że R6 jest na wąskiej nerce za V8 i V12 są na szerokiej - mnie osobiście szeroka nerka potęguje szerokość auta. Bardzo mi się taka podoba i taką mam :8)

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.