Skocz do zawartości

5 czy 7 ? :]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Wkoncu przymierzam sie do zakupu BMW, juz od dawna o tym myslalem ale zdecydowalem sie jednak na inne auto (kiedyś). Teraz planuje sprzedac autko ktorym jezdze i kupic model 5 albo 7. Autem jezdze dziennie okolo 25 km, po miescie i trasie, czasami jakis wypad dalej. Na auto chce wydac max. 10,000 pln. Tylko nie piszcie ze to za malo etc :8) Wiem ze zawsze mozna kupic auto za 1000000 zł wiecej ale ja tyle nie mam :D Zastanawiam sie miedzy 5 a 7, powiem odrazu ze 7 bardziej mi sie podoba no i pewnie lepszy komfort jazdy. Co do silnika to chcial bym cos mocnego czyli 3,5L tylko to spalanie .... :? Obecne auto pali mi 12 litrow wiec jezeli nowe bedzie palilo kolo 20 jakos przezyje.

 

Bede wdzieczny za Wasze opinie, dzieki :wink:

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm... :think:

 

polecam E32 735i... :cool2:

 

bardzo dobre auto... :D

 

a co do spalania... to wcale nie jest tak zle... :mrgreen:

 

srednie zuzycie w moim przypadku to jakies 14,5 litr/100 km...

 

a jak wiadomo zuzycie zalezy od stylu jazdy...

 

a tu znajdziesz troche info o spalaniu...

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=18266&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem odrazu ze 7 bardziej mi sie podoba no i pewnie lepszy komfort jazdy. Co do silnika to chcial bym cos mocnego czyli 3,5L tylko to spalanie .... :?

 

Sam sobie odpowiedziałeś, że weźmiesz 735i. :twisted2: :twisted2:

 

Tylko bacz, że E34 okazuje się dużo poręczniejsze w jazdach miejskich.

E32 jest za to wspaniałym dyliżansem podróżnym :wink: latającym dywanem idealnym na długie trasy. Miasto nie jest jego naturalnym środowiskiem. To się tyczy każdej dużej limuzyny.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawialem nad kupnem 7 czy 5 ki, (e32 lub e34). wkoncu wybralem e34, a powiem szczerze ze i tak w wiele miejsc jest mi ciezko sie wpasowac. to zalezy w jakiej okolicy bedziesz sie poruszal. Pisze to bo musze czasem przemieszczac sie po Katowicach, a teraz sa tu wszedzie remonty i wszedzie ciasno. Juz sie dowiedzialem , ze BMW spala 15l gazu, tak w wielkim uproszczeniu, nie istotne jaki silnik 2.0, 2.5, 3.5 w 7ce itd. 5ka jest wbrew pozorom bardzo obszernym autem, to taki kompromis. Co prawda daleko mu do dylizansu e32, ale zal by mi bylo tego auta do ciasnego miasta.

 

pozdrawiam

 

p.s. obojetnie co wybierzesz, to bedzie dobry wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwrotnie prawdopodobnie przesiądę się na piątkę ;)
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, zalecalbym troche zdrowego rozsadku- fajnie sie na forum czyta porad innych forumowiczow(najlepiej wziasc 750i) ale praktyka, koszty sa inne dlatego ja wybralem serie 3 ;-) Ale Polska to taki kraj ze koles mieszka w bloku w m3 z rodzicami i 95% jezdzi sam ale jezdzi BMW 7(15letnia). Na zachodzie nie spotkalem sie z czyms takim, ale taki juz nasz folklor ;-) ( nastolatkowie w kilkunatoletnich prezesowskich autach - lecza swoje kompleksy ) Aha, nie chcialem nikogo urazic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, zalecalbym troche zdrowego rozsadku- fajnie sie na forum czyta porad innych forumowiczow(najlepiej wziasc 750i) ale praktyka, koszty sa inne dlatego ja wybralem serie 3 ;-) Ale Polska to taki kraj ze koles mieszka w bloku w m3 z rodzicami i 95% jezdzi sam ale jezdzi BMW 7(15letnia). Na zachodzie nie spotkalem sie z czyms takim, ale taki juz nasz folklor ;-) ( nastolatkowie w kilkunatoletnich prezesowskich autach - lecza swoje kompleksy ) Aha, nie chcialem nikogo urazic.

 

I co z tego ?

Ja tez mam stare auto , nie czuje sie zakompleksiony , a wrecz przeciwnie , bo sobie na nie sam zarobilem , a nie kupili mi go rodzice i pewnie jest tak jest w przypadku "kolesia" z 15-letniej BMW 7 :evil:

Jak dla mnie moze sobie kupic 25-letnie Porsche jesli chce miec akurat auto tej marki , a na nowsze go po prostu nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge jeszcze dzwonic bo nie sprzedalem jeszcze starego auta :) Alejuz niebawem ....

 

Wlasnie .... 5 bardziej nadaje sie do miasta ale serce mowi 7 :modlitwa:

 

A co uwazacie o instalacji gazowej w takim 735i ? Lepiej brac z gazem czy bez .... (wiadomo ze z gazem bedzie taniej a o to tez chodzi) :P

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... :think:

 

ja sporo jezdze po warszawie... i jakos nie narzekam i nie mam problemow.... :mrgreen:

 

mysle ze dzieki temu ze kupisz cos mniejszego to az takiej roznicy na plus nie zyskasz kupujac wlasnie 5...

 

a co do gazu ?

 

hmmm... :think: Tylko nie GAZ !!!

 

pozdrawiam

cosmo

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ... na gazie taniej, ale sa tez przeciwnicy :P Zobacze co se trafi ... jak na gaz to wezme na gaz, bo benzyna troche duzo by mnie wyniosła, tymbardziej jak trafie nie daj boze na model ktory pali ponad norme :D
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawialem nad kupnem 7 czy 5 ki. wkoncu wybralem e34, a powiem szczerze ze i tak w wiele miejsc jest mi ciezko sie wpasowac. to zalezy w jakiej okolicy bedziesz sie poruszal. Pisze to bo musze czasem przemieszczac sie po Katowicach, a teraz sa tu wszedzie remonty i wszedzie ciasno.

hmmm.... :think:

 

nawiazujac do wczesniejszej mojej wypowiedzi... :mrgreen:

 

przypominam a raczej moze informuje ze:

 

długość E34 to 4720 mm...

 

długość E32 to 4910 mm...

 

czyli jak widac.. nie jest to juz znaczaca różnica... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie gaz?

 

tu nie chodzi o sprawnosc instalacji... czy jej awaryjnosc... :mrgreen:

 

to kwestia przekonania... :mrgreen:

 

i tak naprawde... to moze kiedys sie spotkamy to z przyjemnoscia wyjasnie co mam na mysli... mowiac: Tylko nie GAZ !!!

 

pozdrawiam

cosmo

 

Tylko nie GAZ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BadBoy gadasz od rzeczy.

 

Na miejscu założyciela tego wątku wziąłbym zdecydowanie 7-ke.

Gdyby mi nie zależało na sportowych osiągach, miałbym 7-ke.

Nie ma większej frajdy jak jechanie wygodnym komfortowym, dobrze wyposażonym autem.

No i co z tego że mam 1/3 kasy na najgorszego Fiata z salonu, skoro moge jeździć sobie wygodnie, i stać w korku siedząc rozpartym na dużych fotelach, patrząc na innych w małych auto-kapsułkach.

 

Duże auto z dużo ilością powietrza, to jest to. I jest to rzecz która kręci tak samo mocno, jak osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylbym skonny kupic serie 7 do ktorej sie przymierzam.Tylko ja chce E38.Osiagi przy wieszych silnikahc nie sa takie zle,a luksus jaki daje jazda takim autem to poprostu bajka.

Rekin Król Szos!

Gaz do kuchenki nie do samochodu a na prąd to odkurzacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szalec to szalec .... wezme 7, raz ze wieksza, kopa złego chyba tez nie ma i do tego bardziej podoba mi sie z wygladu. Juz sie doczekac nie moge :twisted:

 

Co myslicie o AC na takie auto ? opłaca sie wogole brać ? Mam chyba okolo 30% znizek juz na AC z tego co pamietam.

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.