Skocz do zawartości

zacisk 15R przerwa w przewodach pomocy!


tarstan

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam maly problem w mojej buni nie mam mozliwosci przelaczenia BC caly czas jest tylko temperatura zewnetrzna udalem sie wiec do kolegi z komputerem podlaczyl i wykazalo ze zacisk 15r przerwa w przewodach nadmienie ze mam wywalona mate pasazera i wogole nie ma kontrolki poduszek powietrznych (wogole sie nie swieci nawet przy odpalaniu),poprostu ktos sprzedajac auto nie wymienil maty bo za drogo tylko obcial jakis kabel (moim zdaniem) i stad pytanie czy ten zacisk ma zaleznosc ze nie dziala przelacznik BC ( sprawdzal przelacznik - dziala, sprawdzal zegary - sa plomby wszystkie) co robic?gdzie jest ten zacisk?jak sie tam dostac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączał pewnie Twój kolega jakiś uniwersalny interfejs, który ma swoje indywidualne interpretacje błędów typu zacisk 15R. A cholera wie co to za zacisk. Najlepiej to podjedź jeszcze raz na tego "komputra" i oprócz interpretacji błędu spisz też jego numer bo napewno jest i wg. tego numeru będzie można znaleźć co to za błąd tak naprawde. Co do schematów to google -> bmw wds, klik na pierwszy wynik i tam znajdziesz wszelkie schematy.

 

EDIT:

 

Tutaj ktoś chyba rozgryzł czego dotyczy twój błąd i nie ma on raczej związku z BC

 

http://www.bmwklubkielce.pl/viewtopic.php?p=26064

 

Google nie boli :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.