Skocz do zawartości

BMW E46 2,0 143km WBAEX51010PP71567


Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczcie mi proszę 2 rzeczy:

1. szukam autka w benzynie, przeglądam ogłoszenia, na niektórych piękne foto książki serwisowej i zaznaczone Dieselpartikelfilter o co chodzi??

2. już kilka razy spotkałem się ze do auta sprowadzonego sprzedawca daje 1 kluczyk. wszystkie papiery sa: ks, faktury itp., a niemiec 2 kluczyka zapomniał????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A handlarz dzwoni na policje i znajomy siedzi za kratami

Osobiście byłem z nim i widziałem. Poza nami i handlarzem było jeszcze 3 gostków. Kiedy złapał france za gardło reszta mu nawet nie pomogła. Liczył się z tym że zadzwonią na policję, ale tak się nie stało. Sytuacja była napięta, bo ta ciota handlarz nie chciał zrealizować, ani jednego punktu z ustaleń telefonicznych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie mi proszę 2 rzeczy:

1. szukam autka w benzynie, przeglądam ogłoszenia, na niektórych piękne foto książki serwisowej i zaznaczone Dieselpartikelfilter o co chodzi??

2. już kilka razy spotkałem się ze do auta sprowadzonego sprzedawca daje 1 kluczyk. wszystkie papiery sa: ks, faktury itp., a niemiec 2 kluczyka zapomniał????

 

 

W niemczech jest tak, że przy wypadku przecinają strażacy pasy bezpieczeństwa by nie były używane raz kolejny oraz ubezpieczyciel zabiera jeden kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W niemczech jest tak, że przy wypadku przecinają strażacy pasy bezpieczeństwa by nie były używane raz kolejny oraz ubezpieczyciel zabiera jeden kluczyk.

 

Ktoś Ci chyba głupot naopowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dziecko błądzi we mgle i tyle :mrgreen:

dobre sobie, przecinają pasy :norty:

myślałem że strażacy są od polewania sikawką a nie od zabawy w krawcową.

chodziło pewnie koledze że jak jest jeden kluczyk to odkupiona bryka z ubezpieczalni bo jak typ ma dużego dzwona szkoda całkowita i zabiera je laweta na plac to przy odkupie masz tylko jeden kluczyk.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość aut w PL ma tylko ten jeden kluczyk :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.