Skocz do zawartości

330D E46 gaszenie kontrolki klapy


Marcin330D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w 100.000 tematów w internecie mi też świeci się kontrolka niedomkniętej klapy i nie są to przerwane przewody na połączeniu klapy, nie jest to tez zamek itp itd. Straciłem juz dosyć czasu i pieniędzy na ten problem bowiem Borykam sie z tym od 2009 roku i przez te 4 lata ciagle mi sie świeci ta kontrolka.

 

Jak ją zgasić? co z czym zewrzeć żeby przestała świecić? :mad2: Pomijając poprzerywane kable uszkodzone krańcówki itp.

 

kostka przy zamku posiada:

 

brazowy (stala masa)

szaro-zielony (sygnal do otwarcia klapy)

bialo brazowy (sygnal do zapalenia lampki w bagazniku)

oraz szaro brazowy ( sygnal z krancowki dla sterownika ze bagaznik jest zamkniety)

 

U kolegi wystarczy zewżeć szarobrązowy z brązowym i kontrolka gaśnie. U mnie jednak nie, podejrzewam że kabel jest gdzieś głębiej trafiony. Czy mogę zrobić te operację przy samym module komfortu? Czy w ogole te 4 kable idą właśnie do modułu komfortu pod schowkiem pasażera? Jeżeli tak to która kostka je prowadzi?, Poniżej fotohttp://www.samnaprawiam.com/sites/default/files/images/06_0_3.jpg. Proszę o pomoc

330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwione, aż dziwnie blat wygląda bez pomaranczowego samochodzika... :D na zdjeciu powyżej srodkowa kostka kabel szarobrązowy podać na mase kontrolka zgaszona
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.