Skocz do zawartości

Renowacja


lucky1

Rekomendowane odpowiedzi

witam. koledzy posiadam bmw e39 523i z 1997r . teraz pytanie planuje kompletna renowacje mojej perełki czy znacie jakies konkretne firmy zajmujące się takimi rzeczami ? to co chciałbym zrobić to : przegląd zawiasu i wymiana tego co musi być wymienione , silnik : wymiana uszczelek ,vanos ,rozrząd, swiece , cewki i to co wyskoczy po drodze :), na koniec odnowienie lakieru , no i takie tam sami zresztą wiecie jak ktoś kocha ta marke :) co do wnętrza jest ok tylko kierownice musze zmienić bo masakra , jeśli znacie jakies firmy to proszę o porade a może już ktoś z was to robil to jaka może być orietacyjna cena takiego zabiegu? dzięki i pozdrawiam wszystkich milosnikow marki .

 

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po pierwsze zmień tytuł, bo temat niechybnie poleci do kosza (chociaż zmiana tematu też niewiele pomoże).

Z tego co napisałeś to chodzi raczej o ogólny serwis auta, a nie renowację :duh:

Może z łaski swojej uzupełniłbyś swój profil lub chociaż napisał skąd jesteś, chyba, że dla Ciebie nie jest problemem jechać do warsztatu 600 km.

 

Czytałeś w ogóle to co napisałeś??

Pytasz np. jaka będzie cena przeglądu zawiasu i wymiany zużytych elementów :mad2:

Myślisz, że na forum są jasnowidze i telepatycznie stwierdzą co jest zepsute??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie problemu nawet zebym miał jechać 1500km poprostu chce niunie doprowadzić do stanu idealnego chyba ze znacie jakiegoś konkretnego dystrybutora części zamiennych takiego u którego mogę wszystko kupic co będzie mi potrzebne to wtedy sam w wolnych dniach się tym zajme bo szukam ale nic konkretnego nie mogę znaleźć . sory może zly tytuł może zle pytam ale szukam porady i pomocy poprostu chce niunie doprowadzić do porządku. a co do kosztów to pytam czy może już ktoś to robil ? co do pytania to zle mnie zrozumiales bo wymieniłem tylko podstawowe rzeczy a wiadomo ze tego będzie dużo więcej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu dobry kolo działa, w Kostrzyniu/e pod Poznaniem jest fajny sklepik z gratami do BMW

 

ok, na serio, graty najlepiej to niech Ci mechanik powie co masz zorganizować, wtedy wbijasz na Allegro albo do jednego z polecanych tu sklepów on-line, zbierasz je, potem zawozisz do magika, on je wymienia, no i zostaje czyszczenie, detailing itd.

 

wszystko można zrobić, stan kolekcjonerski może i nawet, tylko pytanie jaki masz budżet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Aso to kategorycznie odpada bo tam to mogą najprostsze rzeczy ... wiecie co. Co do kolegi wyżej to wlasnie o to mi chodzi , czyli sklepy z częściami jakie polecacie powinienem znaleźć na forum ? :D a co do budżetu to ile trzeba będzie tyle się włoży , te samochody są tego warte .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oj tam.

Trzeba uwierzyć w kolejnego kolegę który robi auto na tip top.

Już kilka takich osób na forum było. < mało kto chociaż w połowie zrealizował swoje plany>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dobra może tak :mam na ten cel 30tys. i tyle chce wlozyc . wystarczy? nie interesuje mnie kupno innej chce doinwestować to co mam i się cieszyc , po prostu szukam tylko trochę pomocy i porady gdzie i co można kupic i zrobić żeby było ok.

 

http://img51.imageshack.us/img51/223/swh.gif Super,obyś był tak przywiązany do swojej Kobiety :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.