Skocz do zawartości

last signal w asb a dane z przeplywki-silnik m54


vasyl501

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

wiaze sie z takim problemem ze odczyt przeplywki przy energicznym dodaniu gazu przechodzi mi w odczycie INPA na ponad norme 100% .leci na okolo 300 400 % :mad2: czuje sie tak jakby lekki poslizg -jak" w maslo."

a na odczycie w ASB tez INPA tzw.Live data.

w odczycie okna analog pozycja LAST SIGNAL tez leci mi na wykrzykniku czyli ponad 100%

jak te dwa wspölczynniki maja sie dosiebie? czy ma to w zwizek ze spalaniem .i opözniuenie we sprincie do 100kmh o 1 sekunde.

czy wymiana oleju w skrzyni z filtrem to dobry pomysl w tym przypadkumoze pomöc.?

czy ktos ma taki silnik m54 w 530i i moze porüwnac te dane u siebie.

czy moze brudna przeplywka lub do wymiany.?

programem DIS sprawdzalem test vanosöw ,przeplywki ,lambdy itp. i wszystkie byla na ok.program sam testuje napiecie itp. :norty:

z mojä bee nie idzie sie nudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wyczytalem ze zachowanie skrzyni jest zwiazane z praca przeplywki i ustwaieniem potencjometra przepustnicy.

WUK za pözno zapina na sztywno .dlatego jest taka dziwna praca.

na niemieckich forach jest.

http://www.e46fanatics.de/technik-allgemein/13763-automatikgetriebe-thread-informationen-technisches-hilfe.html

 

tu opsane .gosc stworzyl program tzw eco tuning skrzyni begöw.

gdzie po update skrzynia reaguje jak reczna skrzynia biegöw (bez efektu gumy z procy) :mad2:

z mojä bee nie idzie sie nudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.