Skocz do zawartości

3.0d pompa progowa jak wymienić


maniura318i

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączę się pod temat ,mianowicie wczoraj zacząłem również słyszeć i czuć owe buczenie spod fotela i sprawdziłem w internecie że może to być ta pompa. Dziś chciałem zapalić auto i przez kilka minut próbowałem i kręciło silnikiem ale nie mogła złapać, w końcu za którymś razem zapaliła. przyjechałem pod dom i zgasiłem i znowu chciałem spróbować i dalej to samo, sprawdziłem wogóle czy słychać pompke i syczenie pod maską ale nic takiego nie było. Następnie zaczęła pracować pompa ponownie i zapaliła. Czy mogło się tak zdarzyć że pompa się wyłączyła bądź zacięła i znowu zaczęła działać? Czy jak podczas jazdy przestanie pracować i silnik mi zgaśnie a mam automatyczną skrzynie to coś w niej się może zepsuć? Nie chcę kupować orginała czy jakieś drogiej pompki, taka do 250-300zł da radę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Marcin330d z postu wyżej napisał mi ,ze kupił zamiennik który na allegro kosztuje 140zł i zrobił na niej już 70tys i działa dalej tylko jest bardziej głośna od oryginału ale hula bez problemu to ja właśnie się na taką zdecyduję .

A w trakcie jazdy jak Ci siądzie to raczej motor zgaśnie bo tak miałem wczoraj ale zaczęła przerywać i bardzo motor słabł i też mam automata co do skrzyni to nic nie popsuje jeśli motor zgaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie objaw padniętej był taki że na postoju jak wcisnąłeś gaz na maxa to dochodziła do np 3 tys obrotów ( oczywiście zależne od zużycia pompy) Dodam, że słychać ja nawet jak silnik pracuje. Kiedyś mi tu facet na forum napisał: zaoszczędziłeś to teraz słuchaj :cool2:
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.