Skocz do zawartości

320 D smród z nawiewów


tulipan1310

Rekomendowane odpowiedzi

Problem znany i czesto spotykany (jesli masz klime).

Odgrzybianie oznonem w stacji obslugi klimy malo ci da.

Nawet markowe srodki czasami nie pomagaja, tak jak w moim przypadku.

Masz pewnie zawalony grzybem parownik.

 

Tu masz temat zbiorczy czyszczenia klimy:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=160396

 

Najlepiej i najtaniej kupic polecany w tym watki srodek do dezynfekcji szpitali, ktory zawiera spora ilosc IPY (alko. izopropylowego).

Calkowite usuniecie "zapachu" bedzie od ciebie wymagalo kilkukrotnego spryskania parownika z obu stron.

W najgorszym przypadku zrucanie konsoli srodkowej i reczne czyszczenie, ale nie spotkalem jeszcze smialka, ktory demontowal by tyle elementow, aby wyczyscic parownik.

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny film!

Ciekawe ile czasu sam bym demontowal u siebie konsole.

Chyba gra nie warta swieczki.

 

Ja u siebie kolejny raz bede spryskiwal srodkiem z IPO parownik przez otwory montazowe w nastepny weekend.

Bede tez mial mikro-kamere na elastycznym wysiegniku, wiec moze uda mi sie zobaczyc w jakim stanie jest moj parownik.

 

Co do filtra, to jesli jest slabej jakosci, lub nie ma go wcale, to bedzie Ci sie na parowniku zbieralo DUZO syfu, w ktorym roziwjac sie beda gryzby - ergo, bedzie duzy smrod.

 

U mnie duzo pomogla jazda na ciagle wlaczonej klimie, przez co grzyby sie "przeziebily" i wiekszosc chyba pozdychala.

 

Zycze powodzenia w walce ze smrodem :cool2:

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.