Skocz do zawartości

E90 33D WBAVC51050VD03075


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o Wasze uwagi. Sprzedawca umieścił opis auta po VIN.

Ja nie dopatrzyłem się żadnej ściemy, może Wam się uda. Proszę o uwagi.

 

 

http://allegro.pl/bmw-330d-sedan-mpakiet-navi-xenon-bezwypadkowa-i3616956679.html

 

Czy Waszym zdaniem warto zrobić 600km w jedną stronę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer podwozia WBAVC51050VD03075

Kod typu VC51

Typ 325D UL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 145

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF BLUE SHADOW/ALCANT./ANTHRAZIT (ANAT)

Data prod. 2007-05-22

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2MFA M LM RAEDER STERNSP. 193 M MISCHB. Obr. BMW, st. le. M spr. gw. 193

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jest to silnik 3-litrowy z tym że posiada najniższą moc w gamie silników M57T2 czyli 198KM a na klapie z tyłu powinno być 325D i powinien mieć odpowiednio niższą cenę niż większość modeli E90 z silnikiem o mocy 231KM.Sprzedawca celowo chyba to ukrył żeby zarobić na niewiedzy potencjalnych kupców.http://autabmw.pl/engine/M57T2 A tak swoją drogą nie pchałbym się w taką wersję tylko 231KM.Tym autem czuć sporą różnicę w porównaniu do wersji 198KM.Przecież E46 po liftingu trochę lepiej jeździ bo ma 204KM.Nie lepiej trochę dołożyć i kupić takie autko http://allegro.pl/bmw-335d-286km-f1-aut-m-pakiet-full-bezwypadkowe-i3587328946.html Sprzedawca jest w stanie je oddać za 12000 Euro plus opłaty.Chciałbym nadmienić że to też jest auto z 3-litrowym silnikiem a oznaczenie ma 335D.Ciekawe dlaczego silniki 3-litrowe są tak oznaczane niby mniejsza poj.325D i większa 335D na znaczku.Jaki jest w tym cel BMW?Wie ktoś? Edytowane przez fenriz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. Szczególne dzięki dla nastynas za zwrócenie uwagi odnośnie sprzedawcy.

 

fenriz666 sugerujesz, że na klapie powinno znaleźć się oznaczenie modelu? Pytam, ponieważ chcę się upewnić. Wiele bmek nie ma oznaczenia przy wyjeździe z fabryki... Pomyślałem wstępnie że to właśnie taka wersja bez oznaczeń. Może był bity w dupę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. Szczególne dzięki dla nastynas za zwrócenie uwagi odnośnie sprzedawcy.

 

fenriz666 sugerujesz, że na klapie powinno znaleźć się oznaczenie modelu? Pytam, ponieważ chcę się upewnić. Wiele bmek nie ma oznaczenia przy wyjeździe z fabryki... Pomyślałem wstępnie że to właśnie taka wersja bez oznaczeń. Może był bity w dupę?

niekoniecznie musi być oznaczenie na klapie bo jest taka opcja że na życzenie klienta auto właśnie wyjeżdża z fabryki bez tego znaczka.Nie oznacza to więc że auto było bite ale faktem jest że sprzedawca wykorzystuje ten fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej trochę dołożyć i kupić takie autko http://allegro.pl/bmw-335d-286km-f1-aut-m-pakiet-full-bezwypadkowe-i3587328946.html Sprzedawca jest w stanie je oddać za 12000 Euro plus opłaty
w takiej cenie to raczej 335d dobrego się nie kupi, ta sztuka wisi już trochę na allegro, a tańszej chyba nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jest to silnik 3-litrowy z tym że posiada najniższą moc w gamie silników M57T2 czyli 198KM a na klapie z tyłu powinno być 325D i powinien mieć odpowiednio niższą cenę niż większość modeli E90 z silnikiem o mocy 231KM.Sprzedawca celowo chyba to ukrył żeby zarobić na niewiedzy potencjalnych kupców.http://autabmw.pl/engine/M57T2 A tak swoją drogą nie pchałbym się w taką wersję tylko 231KM.Tym autem czuć sporą różnicę w porównaniu do wersji 198KM.Przecież E46 po liftingu trochę lepiej jeździ bo ma 204KM.Nie lepiej trochę dołożyć i kupić takie autko http://allegro.pl/bmw-335d-286km-f1-aut-m-pakiet-full-bezwypadkowe-i3587328946.html Sprzedawca jest w stanie je oddać za 12000 Euro plus opłaty.Chciałbym nadmienić że to też jest auto z 3-litrowym silnikiem a oznaczenie ma 335D.Ciekawe dlaczego silniki 3-litrowe są tak oznaczane niby mniejsza poj.325D i większa 335D na znaczku.Jaki jest w tym cel BMW?Wie ktoś?

 

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić co do kwestii: "wolałbym wersję 231 KM". Wersja 145 kW ma 197 KM to po pierwsze (145 kW * 1,36 = 197,2 KM).

 

Osiągi nie są dużo gorsze. Przyspieszenie gorsze o 0,7 sekundy do setki. Właściwie to różnica marginalna, bo jak często korzystasz z maksymalnej mocy? Pomijam możliwość zrobienia programu.

 

Silnik 197 KM ma zasadniczą przewagę nad 231 KM i resztą 3,0d. Nie ma seryjnie klapek w kolektorze dolotowym!

 

Z różnic wymienić należy skrzynię biegów: 197 KM ma słabszy konwerter, ale to ma również mniejsze znaczenie niż to kto i jak auto użytkował i serwisował.

 

Oczywiście to kwestia gustu i każdy ma prawo do wyrażania opinii. Ja jeździłem 530d i 525d użytkuję na codzień. Różnice w przyspieszeniu są właściwie nieodczuwalne (dane techniczne pokazują podobne różnice w osiągach i odczucia subiektywne również będą podobne). A komfort psychiczny odnośnie klapek kolektora bezcenny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jest to silnik 3-litrowy z tym że posiada najniższą moc w gamie silników M57T2 czyli 198KM a na klapie z tyłu powinno być 325D i powinien mieć odpowiednio niższą cenę niż większość modeli E90 z silnikiem o mocy 231KM.Sprzedawca celowo chyba to ukrył żeby zarobić na niewiedzy potencjalnych kupców.http://autabmw.pl/engine/M57T2 A tak swoją drogą nie pchałbym się w taką wersję tylko 231KM.Tym autem czuć sporą różnicę w porównaniu do wersji 198KM.Przecież E46 po liftingu trochę lepiej jeździ bo ma 204KM.Nie lepiej trochę dołożyć i kupić takie autko http://allegro.pl/bmw-335d-286km-f1-aut-m-pakiet-full-bezwypadkowe-i3587328946.html Sprzedawca jest w stanie je oddać za 12000 Euro plus opłaty.Chciałbym nadmienić że to też jest auto z 3-litrowym silnikiem a oznaczenie ma 335D.Ciekawe dlaczego silniki 3-litrowe są tak oznaczane niby mniejsza poj.325D i większa 335D na znaczku.Jaki jest w tym cel BMW?Wie ktoś?

 

 

Co za opinia, z du...

NIe jeździłeś więc nie wiesz, miałem i 325d 197KM i 330d 231KM i te auta różnią się jedynie minimalnie przyspieszeniem, na autostradzie są prawie identyczne. Gdybym miał znowu kupić 3.0d to szukałbym właśnie tych dwóch (bez większego parcia na 231KM)

Mogę powiedzieć, że mi to obojętnie czy mam 325 czy 330d, bardzo mądrze jeśli ktoś kupuje 325d ze względu chociażby na kolektor, o którym wspomniał kolega wyżej.

Po za tym 325d jest oszczędniejsze... Spalało mi średnio ok. 0,5l mniej przy takie samej jeździe.

 

Z kolei 335d to jest wybór dla osób z naprawdę dużą kasą, bo to auto nie ma już nic wspólnego z oszczędnością, wyposażone może być tylko w automat i posiada 2x turbo, spalanie średnie to prawie 10l/100km.

Moc nie jest w ogóle współmierna z wydatakami, jeździłem chwile 335d i strasznej przepaści między 330d nie czuć! Może i trudno w to uwierzyć, ale właśnie tak jest.

 

Jeśli idąc dalej to mogę gorąco polecić 330d 245KM, który przyspiesza lepiej niż 335d 286 KM, ale niestety ma silnik z małą chorobą "N57"... ;)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 335d faktycznie stoi kawał czasu, od zimy zeszłego roku na pewno bo wtedy prawko dostałem i szukałem sobie samochodu, miałem jechac ja ogladac ale szukalem coupe i traktowalem ja jako ostatecznosc i w koncu nie pojechalem, juz chyba z 20 tys z ceny zszedl, teraz 51900

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co wcale nie oznacza, że z autem jest coś niehalo. Żyjemy w chorym kraju, gdzie nie sprzeda się samochodu w cenie innej niż najniższa na poziomie szrotów z cofanymi przebiegami albo złożone z dwóch. Polak musi wszystko mieć okazyjnie, najtaniej itd. Tu na forum można wyczytać wiele górnolotnych stwierdzeń, że warto dopłacić do dobrego auta bla bla bla, a rzeczywistość jest taka, że wszyscy szukają wśród najtańszego badziewia, bo musi być tanio i koniec. Typowy Polak przy zakupie samochodu wyżej sra niż dupę ma i to prawie zawsze. Nie stać go na konkretne auto ale i tak musi je mieć, więc kupuje "okazję". :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co wcale nie oznacza, że z autem jest coś niehalo. Żyjemy w chorym kraju, gdzie nie sprzeda się samochodu w cenie innej niż najniższa na poziomie szrotów z cofanymi przebiegami albo złożone z dwóch. Polak musi wszystko mieć okazyjnie, najtaniej itd. Tu na forum można wyczytać wiele górnolotnych stwierdzeń, że warto dopłacić do dobrego auta bla bla bla, a rzeczywistość jest taka, że wszyscy szukają wśród najtańszego badziewia, bo musi być tanio i koniec. Typowy Polak przy zakupie samochodu wyżej sra niż dupę ma i to prawie zawsze. Nie stać go na konkretne auto ale i tak musi je mieć, więc kupuje "okazję". :)

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To nie jest to auto..pytanie do kolegi dlaczego wkleił link z 335d do tematu o 325d? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.