Skocz do zawartości

523i M52 Pęknięta chłodnica.


karolsss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Ja u siebie wczoraj dość długo odpowietrzałem-dodam że mam odpowietrznik tylko na chłodnicy.Zeszło mi z dobrą godzinkę z odpowietrzaniem.

I jazdaaaaaaaaaaaa!!!! Po raz kolejny odpowietrzanie- warto się przejechać bo jest chłodno i termos nie za bardzo ma chęci się otworzyć. Więc dostała w palnik :mrgreen:

Nie wiem czemu ale w tym nie czuć jak się leci 180 :mrgreen: :mrgreen:

Temperatura była ok. ale ogrzewanie było tylko w czasie jazdy- na wolnych obrotach bzdziło takie letnie.

Pojeździłem znów troszkę :norty: i po zluzowaniu odpowietrznika poszło masę powietrza z płynem.

Jest ok i wymiata :norty: :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

To nie była zmiana. To był przypadek.

Sprzedałem E39 bo 2 auta mi nie potrzebne,przynajmniej na razie.Pojechałem ze znajomym przytargać jakieś Audi lub coś z koncernu Vag-a. Ale, że nic nie wybrał bo to, bo sramto więc wracaliśmy już prawie no i moje oko przykuło to coś fioletowe :mrgreen:

No i mnie poj.....ło :mrgreen: i znów mam 2 auta :wink:

Widocznie nie umiem już żyć bez BMW :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wczoraj dość długo odpowietrzałem-dodam że mam odpowietrznik tylko na chłodnicy.Zeszło mi z dobrą godzinkę z odpowietrzaniem.

I jazdaaaaaaaaaaaa!!!! Po raz kolejny odpowietrzanie- warto się przejechać bo jest chłodno i termos nie za bardzo ma chęci się otworzyć. Więc dostała w palnik :mrgreen:

Nie wiem czemu ale w tym nie czuć jak się leci 180 :mrgreen: :mrgreen:

Temperatura była ok. ale ogrzewanie było tylko w czasie jazdy- na wolnych obrotach bzdziło takie letnie.

Pojeździłem znów troszkę :norty: i po zluzowaniu odpowietrznika poszło masę powietrza z płynem.

Jest ok i wymiata :norty: :wink:

 

Miałeś do mnie wpaść na wymianę płynu :x Tyle jeszcze kojarzyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź następnym razem jak dostanie ciśnienia w układ poluzuj odpowietrznik ale postaw przód wyżej. Potem jak przód będzie wyżej potrzymaj ją kilkanaście sek na 3tys obr i na odpalonym motorze zluzuj odpowietrznik i niech wyrzyga trochę płynu. Może będzie resztka powietrza. ja po odpowietrzeniu tak 3-4 dni sprawdzam czy nie ma żadnych poduszek na odpowietrznikach. Później jestem pewny, że z układem jest ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dawno nie pisałem ale taka kolejna "aktualizacja". W moim silniku był przedmuch spalin do układu chłodzenia. Nie wiem czy sama uszczelka czy głowica. Zdecydowałem się na wymianę całego silnika.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieki, przecieki itp itd... Duża inwestycja musiała by nastąpić. Jeżdżę już trochę po wymianie na nowym-starym silniku i jest ok. Ma 170kkm przebiegu, z anglika oczywiście. Suchy i co najważniejsze węże miękkie :)

@Azaj dobry kebab nie jest zły : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wymienic silnik bo uszczelka padla :cool2:

I słusznie że kolega wymienił cały silnik zamiast naprawiać stary, w takim przypadku postąpił bym identycznie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.