Skocz do zawartości

BMW [E93] WBAWN31000PY98020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co sądzicie o tym aucie? http://allegro.pl/show_item.php?item=3609073119

 

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia na otomoto i allegro. Szukam okazji na e93, do 80 tys. zł. Założyłem nawet temat na w innym dziale z informacjami o E93 i koledzy piszą że aby kupić E93 potrzebuję minimum 90 tys. PLN a tutaj jest bardzo ładne na pierwszy rzut oka autko.

 

Mam jeszcze dwa inne ogłoszenia, ale czekam na numery VIN, rozumiem że jedno ogłoszenie to jedno auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBAWN31000PY98020

Kod typu WN31

Typ 325I UL (EUR)

Typoszereg E E93 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji CABRIO

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N53

Pojemność skokowa 3.00

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor PLATINBRONZE METALLIC (A53)

Tapicerka LEDER DAKOTA/CREAMBEIGE (LCGE)

Data prod. 2007-05-19

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2KEA LM RAEDER V-SPEICHE 188 MISCH. BMW light alloy wheel, V-spoke 188

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

S387A WINDSCHUTZ Osłona przeciwwietrzna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S601A TV-FUNKTION Funkcja TV

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Co sądzicie o tym aucie? http://allegro.pl/show_item.php?item=3609073119

 

Gdyby to miło być wartościowe auto to cena jest mocno zaniżona. Dlaczego to temat na "dochodzenie"

 

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia na otomoto i allegro. Szukam okazji na e93, do 80 tys. zł.

 

Przestań szukać okazji bo takie nie istnieją, a jeżeli nawet są jakieś to takie okazje sprzedają się zanim trafią na allegro. Okazja=problemy zazwyczaj proporcjonalne do okazyjności oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co sądzicie o tym aucie? http://allegro.pl/show_item.php?item=3609073119

 

Gdyby to miło być wartościowe auto to cena jest mocno zaniżona. Dlaczego to temat na "dochodzenie"

 

Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia na otomoto i allegro. Szukam okazji na e93, do 80 tys. zł.

 

Przestań szukać okazji bo takie nie istnieją, a jeżeli nawet są jakieś to takie okazje sprzedają się zanim trafią na allegro. Okazja=problemy zazwyczaj proporcjonalne do okazyjności oferty.

 

Dobrze BaX to powiedź mi co jest nie tak z tym autem? Proszę o rzetelną informacje, a nie tezę że skoro niska cena to na pewno jest coś nie tak. Sam wiem jak sprzedawałem swoje E46, wszedłem na allegro, popatrzyłem jakie są mniej więcej ceny i też swoją wystawiłem, po tygodniu już sprzedałem i facet kupował dla swojego syna, nawet nie targował ceny. a ja tez byłem zadowolony że dostałem tyle co chciałem. Tutaj też jest prywatny właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Dobrze BaX to powiedź mi co jest nie tak z tym autem? Proszę o rzetelną informacje, a nie tezę że skoro niska cena to na pewno jest coś nie tak.

 

Pojedź, zobacz, sprawdź. Jak uważasz, że to jest dobra/normalna cena za takie auto to po kiego grzyba pytasz na forum czy coś z nim jest nie tak? Ale nie licz, że ktoś Ci napisze, że to NORMALNA cena i trafiłeś igłę. Zresztą Ty jak sam napisałeś szukasz okazji więc jeżeli to w/g Ciebie okazja to kupuj bo Cie ktoś ubiegnie.

 

TU w TYM miejscu nie otrzymasz rzetelnej informacji bo wszystko co jest do dyspozycji to VIN, zdjęcia i opis sprzedającego. VIN można rozkodować i już to ktoś za Ciebie zrobił, reszta to gdybanie. Aby informacja była rzetelna ktoś musi zobaczyć to auto z bliska, a nie na zdjęciu. Samochód może mieć być w super stanie blacharskim ale co to zmienia jeżeli np. skrzynia będzie nawalać, tego na zdjęciach nie widać. Jeżeli coś jest do ustalenia TU na forum to jakieś błędy/braki w dokumentacji albo nieścisłości w KS ale tego nie ma na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czeka, najtańsze e93 u Niemca kosztuje 15 tys eur ( wiem bo szukam akurat sobie takiego) dolicz do tego 18.6% od wartości akcyzy resztę opłat przyjechanie to jakim cudem ten wychodzi 67 tys jak będę w warszawie chętnie obejrzę ta okazję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że w tym wypadku to coś konkretnego będzie można powiedzieć dopiero po oględzinach, bo tak to tylko można ją gnoić z powodu za niskiej (taka prawda) ceny

 

jak szukałem swojej, to 330d e93 była ze zderzakiem przednim do malowania za 70 tys + opłaty, rok ten sam, przebieg podobny, jakieś 6 miesięcy temu...

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko było super, byłem oglądać. Pierwszy właściciel, osoba prywatna.

 

Wstrzymałem się tylko z uwagi na to że to było 325i. Następnym razem trzeba będzie szybciej podejmować decyzję. Sam jak sprzedawałem swoje E46 to przyjechali goście, obejrzeli i nawet nie targowali ceny tylko od razu brali.

 

Kupowałem E46 2002 318Ci w 2008 roku za 12 tys. EURO, w Polsce one stały po 60 tys (tyle że wtedy euro było po 3,3 zł) więc wnioskując po tym dziś 2007 to też 6-letnie auto które powinno kosztować w okolicach 50 - 60 tys. Oczywiście mam świadomość, że mówię o 318 a nie o 330, czy 325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.