Skocz do zawartości

BMW do 30 tys. + kilka innych pytan


owocowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Szukam samochodu do 30 tys.zl. z napedem na tyl lub ewentualni 4x4, gdyz jak wielu z Was lubie sie pobawic na jakis pustych parkingach, torach, czy opuszczonych lotniskach. BMW wydaje mi sie dobrym wyborem jakosci do ceny. Lubie dynamiczna jazde, a mieszkam w dodatku w Niemczech to i jest jak wykorzystac potencjal takiego samochodu. Stad wlasnie szukam cos z mocnym silnikiem +-8sek do 100.

Mysle nad wlasnie nad BMW z serii 3, e46 330d w dieslu naturalnie, rocznik +-2005

Pytanie, na ktore moze moglibyscie z wlasnego doswiadczenia powiedziec, jak jest to z napedem 4x4 w tym samochodzie? Da rade sie pobawic, czy koniecznie szukac dalej cos z napedem na tyl? Moze np. szukac by cos w e90?

Oraz czy moze macie jakis lepszy model do zaoferowania do tej ceny, gdyz jestem niestety amatorem wsrod marki BMW i pewnie znacie jakies lepsze modele, czy wersje ktore mozecie mi polecic.

 

Bylbym wdzieczny za pomoc, gdybyscie mogli mnie wprowadzic do "swiatka" BMW pomagajac dobrac wlasciwy model.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś o samochód który miałem więc się wypowiem :

 

330xd - zabawa na sniegu przednia, zrobisz nim wszystko i będzie na pewno łatwiej go opanować niz w przypadku napędu na tył

 

ja miałem w automacie co nie równa się zabawie, więc moge się wypowiedzieć tylko na temat latania po śniegu, na asfalcie trudno mi było postawić bokiem xdrive w automacie :P dało się ale trochę to bolało i stwierdziłem że gra nie warta świeczki

 

tyle ;)

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn moze tak, normalnie bedzie to auto do miast/autostrad. Z jednej strony miast, bo po nich jezdze np praca/studia. Ale na weekendy czesto zaliczam autostrady, gdyz tak sie sklada ze u nas dobrze z nimi i nimi wszedzie tez sie dotrze.

Wiec nie mam zamiaru go zacierac, jak jacys rajdowcy. Tylko po prostu "nie szczedze" samochodu. Lubie gwaltowna i szybka jazde. Jakies ruszanie ze zrywem, czy kontrolowane poslizgi. Raz na jakis czas wlasnie jezdze sobie zeby sie pobawic - ale to jak mowilem nie robie tego profesjonalnie, wiec samochod nie bedzie tak katowany czesto, jak byc moze u innych. I wiele pozytywnego wyczytalem o nastepncy e46, czyli wlasnie e90. Ze godny nastepca, a jednak komfort jazdy w e90 jest jednak wyzszy no i mlodszy jednak troszke. Wiec tez bardziej bylbym sklonny ku e90 przy dolozeniu tych 5k+-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz e9x w 3 litrowym silniku to raczej będzie średnio znaleźć coś godnego uwagi w tym budżecie, chyba, że przymykasz oko na powypadkową przeszłość, nieścisłości w przebiegu itd itd itd - temat wałkowany na forum, zobacz sobie kilka tematów o e9x 330 d/i

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zalezy to juz od Ciebie, sam piszesz ze latasz autostradami, diesel do tego jest, jest tez oszczedniejszy. Ale ja juz chyba nie wroce do diesla, za bardzo podoba mi sie jazda benzyna :mrgreen:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć, dźwięk, przyspieszenie, co prawda 335i to nietypowa benzyna ale jednak, jak jeżdże ojca 4.2 tdi v8 to mimo że osiągi podobne to nie te same wrażenia ;p

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.