Skocz do zawartości

E39 520i Co to za jest i za co odpowiada ?


s_wirus

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem skasować inspekcję oleju, co mi oczywiście nie wyszło (marny ze mnie elektronik).

Przy przekręconym kluczyku w poz. 1 usłyszałem, że ta część buczy, co to jest i do czego służy??

Znajduje się na nadkolu od strony kierowcy, naprzeciwko odmy.

 

http://img513.imageshack.us/img513/5722/e8zy.jpg

 

Drugie moje pytanie hehehehehe przestawiło mi sie coś i pokazuje mi temp. na wyświetlaczu w stopniach ale Fahrenheita zamiast Celsiusza, jak to zmienić z powrotem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są elektrozawory. Jak cykają to dobrze. Jakby były nie sprawne to byś nie miał np. ciepłego powietrza w środku. Poczytaj sobie viewtopic.php?f=69&t=151302 Co do zmiany temperatury to przekręć kluczyk na 1, naciśnij i przytrzymaj przycisk zerowania dobowego licznika kilometrów , a następnie nie puszczając przycisku obróć kluczyk zapłonu w położenie 0 i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze, dziekuje. Pewnie w ten sam sposób zamieniłem na Fahrenheita. A wiesz może, jak skasować inspekcję ?? Powiem, że próbowałem przyciskiem, jak i masowaniem pinu 7 we wtyczce podłączeniowej do kompa. Nic. Nie wiem już co zrobić, najwyżej jutro podjadę na kompa.

 

Yyyyyyyyy teraz czytam....może przez nie zamknięte drzwi nie wyszło..... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie.

Nie rozumiem już swojego auta. Nie mogę skasować inspekcji. Próbowałem przyciskiem, masowaniem pinu 7 z 19 jak i z masą przy zamkniętych drzwiach.....nic.

Straciłem siły, jutro na kompa. :evil:

 

 

PS

Fahrenheit zamieniony na Celsiusza, fajny bajer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi tą metodą zawsze wychodzi.

Niektórzy nie dają żaróweczki do przewodu i wtedy nie widać,czy jest dobrze zmasowany pin 7 (nie świeci się żaróweczka)-lepiej zrobić przewód z żarówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Daski dobrze pisze. Mi na początku nie wychodziło samym przewodem. Dopiero jak próbówkę wziąłem to wyszło. Choć teraz kasuję sobie inpą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.