Skocz do zawartości

[523i] wycieraczki? do czego to?


Sosna91

Rekomendowane odpowiedzi

którkie pytanie bo znalazłem to pod maska i nie bardzo wiem co to, rysunek wycieraczki ale co konkretnie?

 

http://imageshack.us/a/img823/3742/6fi8.jpg

 

jest jakas kulka w srodku na żyłce, i 0 oraz 1...

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nie mam pustego bo wlewalem ostatnio 4litry, a zreszta po co to komu skoro komputer mi pokazuje jak jest malo, moze uszkodzone tez jest pieron wie no ale chociaz wiem do czego to, bo myslalem ze moze jakiś sensor deszczu czy cu.
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98r, choc w sumie moze i potrzebne to bo nie widac pojemnika na płyn, schowany jest to taki bajer, ale ze nie zczailem ocb heh, ciekawe przy jakim stanie komputer pokazuje ze sie konczy
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nie mam pustego bo wlewalem ostatnio 4litry, a zreszta po co to komu skoro komputer mi pokazuje jak jest malo, moze uszkodzone tez jest pieron wie no ale chociaz wiem do czego to, bo myslalem ze moze jakiś sensor deszczu czy cu.

 

Tylko ten zbiorniczek ma 6litrow jesli sie nie myle. A jego zawartosc potrafi zaskakujaco szybko znikac :8) . No tak nasze bawarki nie zaluja sobie plynu przy spryskiwaniu, szyba plus swiatla.

W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz minimum to dolej bo jak zaciągnie ci syf do dyszy to znowu będziesz kombinować jak auto skleić

 

wlasnie ciagle mi sie dysze zapychają, co igła poprawie to za pare dni znów,

 

co do spryskiwania lamp to mam osobny zbiorniczek i wlew ale fakt 2x po 3dysze to wyrzuca sporo płynu,

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwisz? TO dalej sprawdzaj kiedy kontrolka się zapali to jest całkiem zapchasz.

 

Musisz wymontować teraz dysze od spryskiwaczy z maski później wężykami wypompować cały płyn i wywalić go. Później zalać wody i zrobić to samo tak kilka razy.

 

A później musisz rozebrać te dysze i przedmuchać. Bez rozbierania nic to nie da. Tylko trzeba dyszę podważyć. Jak masz spryski reflektorów to wystarczy przejechać w złą pogodę w trasie kilka set km i można pozbyć się płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ciagle mi sie dysze zapychają, co igła poprawie to za pare dni znów,

bo w środku zrobił się taki nalot i igłą go tylko odsuwasz i on zaraz wraca

w sumie kolega pisze że końcówki rozebrać -- może się da ale tego nie robiłem za to gotowałem końcówki w occie + kompresor

ale najlepsze są nowe -- oczywiście głupia to rada bo drogie

ja mam nowe z cinquecento czyli 2x3 dysze , grzałki ori do nich pasują

jedynie coś co dla większości jest nie do przeskoczenia -- cza maskę wypiłować minimalnie

mi to zrobili w lakierni przed lakierowaniem maski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.