Skocz do zawartości

ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta


adamjttk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 771
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu.

 

Skonfigurowałem oszczędnego dieselka, czwórka 435xd

Po wybraniu opcji cenka opada, wyszło mi 403 710,00 zł.

porzadna seria 4 powinna miec "4" w cenie z przodu.

Jak widac ta ma ;)

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Ktoś konfigurował już A5? Jest 5-tka z przodu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Temat dobry, a niektorzy niepotrzebnie sie spinaja. Niestety okrutna prawda jest taka, ze BMW jest jak dziwka, a faceci kochaja dziwki..

 

Butelke dobrego wina wraz z gratulacjami nalezy wyslac do Monachium, specom od marketingu. W Bavarii dobrze wiedza ze jest stado jeleni, ktorym mozna wcisnac auto niemieckie wyprodukowane w indiach, wyposazone w skore ze skaju i na dodatek dziesieciokrotnie przeplacone, a oni beda sie jeszcze cieszyc jak dzieci.

 

Ktos, kto zalozyl ten watek mial duze jaja i na tyle odwagi aby powiedziec prawde wprost. Od auta premium oczekuje zarowno prestizu jak i jakosci. BMW ma problemy i z jednym i z drugim. Co absolutnie nie przeszkadza dymac klijentow ze szmalu.

 

Nowe BMW 328i z M-pakietem, xenony, szyberdach, metallic kosztuje 44tys U$D. Auto wielkosci Corolli. To chyba mam prawo wymagac jakosci i prestizu za jaki place, c'nie?

 

BMW 528i w standardzie kosztuje 50 tys U$D, a nie ma nawet skory. Sensowne doposazenie auta winduje cene do 65 tysi. No to chyba do knedzy mam prawo wymagac aby auto bylo pozadnie zrobione i sie nie psulo. Jak czytam na forach jakie ludzie maja problemy nie tylko z samochodami ale i z obsluga klijenta to ze smiechu boki rwe jak czeresnie.

 

Na moja E90 gwarancja koczy sie w kwietniu 2014 i auto idzie w komis natychmiast. Jazda betoniarka po gwarancji to jak jazda na tykajacej bombie... Nastepny bedzie japonczyk. Nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw rzeczywiście daje trochę więcej niż inni. Rzeczywiście kosztuje sporo więcej. Można marudzic, ale dopóki ludzie kupują nic się nie zmieni.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko znajdźmi mocnego diesla (okolice 200 KM) w klasie kompaktów lub średniej (mondeo, passat, accord, avensis) itd

nie specjalnie masz wybór o napędzie na 4 koła nie mówiąc

 

Rzucę swoją nową obserwację / propozycję - Citroen DS5 z dieslem i silnikiem elektrycznym. Byłaby jazda bez nerwów i pośpiechu - myślę że coś jak 5 czy 5GT w wersji France. No i auto nie powoduje też bólu oczu w otoczeniu... ot Citroen... Zaczyna mi się coraz bardziej podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko znajdźmi mocnego diesla (okolice 200 KM) w klasie kompaktów lub średniej (mondeo, passat, accord, avensis) itd

nie specjalnie masz wybór o napędzie na 4 koła nie mówiąc

 

Rzucę swoją nową obserwację / propozycję - Citroen DS5 z dieslem i silnikiem elektrycznym. Byłaby jazda bez nerwów i pośpiechu - myślę że coś jak 5 czy 5GT w wersji France. No i auto nie powoduje też bólu oczu w otoczeniu... ot Citroen... Zaczyna mi się coraz bardziej podobać

 

no nie :-) dieselek 160 KM a hybryda startuje chyba w okolicach 190 k PLN :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS5 to byla jedna z opcji. Ostatecznie wybrałem F30. Jeździło sie Cytryną fajnie. Mialem mozliwosc testowania przez tydzień podczas pobytu we Francji. Auto zrobilo na mnie super wrażenie. Demon prędkości to moze nie byl ale jeździło się naprawdę dobrze. Poziom wyposażenia byl full w stosunku do moich potrzeb. Po powrocie odwiedzilem salon Citroena i jak sie dowiedzialem, ze mam wydac ok.120 000 to czar prysl. Dotąd jezdzilem Alfa i wiem jaką sie zalicza w takich markach stratę wartości po pierwszym roku. Z Cytryna byłoby tak samo. Dlatego dalem sobie spokój. Ale jeśli chodzi o samo auto to raczej nie ma do czego sie przyczepić. Ciekawe tylko jak będzie z awaryjnoscia;)

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś patrzyl na ceny i3? Kpina czy nie? Discuss ! :norty:

Znasz jakieś tańsze auta o takich parametrach ?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś patrzyl na ceny i3? Kpina czy nie? Discuss ! :norty:

 

Tego tematu lepiej nie podejmować.

 

Największe ścierwo jakie sprzedaje obecnie BMW.

 

Choć cena w pierwszej chwili wydaje się masakryczna to wystarczy ją zestawić z podobnymi gniotami typu Nyssan czy mitsubishi i wychodzi że płacimy tylko 20% więcej za marke.

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prius?

Hybryda. Produkowana w ... dużej liczbie egzemplarzy.

i3 to full elektrik.

 

Jest raczej w normalnej cenie jak na tego typu auto.

 

Aktualnie Mistubishi i-MiEV (elektrik) kosztuje 112 tysi a jak wchodziło na rynek to chyba koło 170, jeśli dobrze pamiętam.

Jeszcze mniejsze niż i3.

 

Nissan leaf 126 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prius?

A jakie on ma parametry podobne do i3? Zreszta cena wersji plug on jest bardzo podobna.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.