Skocz do zawartości

ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta


adamjttk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 771
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ultrasy z 2.0 atakują ...

 

chować się marny pomiocie lub na szroty z swoimi nie premium autami

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ultrasy z 2.0 atakują ...

 

Nie ma sie co spinac, grunt to mieć fun z życia, niezależnie czym / jak się jeździ :wink:

 

Gdy sie jezdzi 2.0d w F10 to jest jedyne wyjscie inaczej zylka by pekla po jednym dniu ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka locha jak A8 jako tako jedzie dopiero z 4.2 TeDeI. Także nie ciesz się tak kolego, jeszcze pogodzisz się z tubką :DDD

Bym powiedział, że i to ledwo ledwo... coś na poziomie 320d :mrgreen:

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego, z tego co widzę to ty jesteś ze wszystkich najbardziej tutaj podniecony nie wiadomo czym. Skończ już te komentarze o 2.0d, którym jak widzę sam jeździsz(?), bo robi się nudno.

 

Jezdze? raczej tocze sie dostojnie ;)

sprzedam przy najblizszej okazji jak tylko troche czasu wolnego znajde.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy sie jezdzi 2.0d w F10 to jest jedyne wyjscie inaczej zylka by pekla po jednym dniu ;)

 

Tak, codziennie z tego powodu zamartwiam się godzinami, 2.0d w F10, toż to nie do pomyślenia :mrgreen:

 

Nawet thestructor musiał pod Waszym naporem sobie powiększyć :mrgreen: silnik :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi sprzedal newsa... zawinieto kilka Bentley'w z salonu w Berlinie, oczywiscie po paru dniach odnalazly sie w Polsce... a w jaki dokladnie sposob je odnaleziono? Ludzie z okolicy (Kujawsko-Pomorskie) doniesili Policji, ze na osiedlu pojawil sie samochod niepasujacy do otoczenia :P

 

Bol dupy pierwszy raz w historii przyniosl pozytywny skutek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem A8 kłatro na zime 3,0 w tedeiku także nowej tubki nie potrzebuje ;-)

 

Ale wam koledzy szczerze polecam, widać wam pomoże :mrgreen:

 

Ja podziękuje już za audi do 2012 roku nimi jeżdziłem (w benzynie są bezawaryjne) i ciągle walczyłem z tą oazą podsterowności .

 

Do spokojnej jazdy są super ale jak się je pogania do granic przyczpności zachowują się jak by ich przednia część auta ważyła 2tony .

 

Jedyne audi które pięknie jeżdzi to R8 , reszta Audi ryje przodem szczególnie na mokrym oraz na ubitym sniegu .

Edytowane przez 530dat

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Silnik praktycznie cały jest przed przednia osią. Dokładnie odwrotnie jak w bmw.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.