Skocz do zawartości

[E39] Montaż apteczki.


Azaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W mojej E39 apteczka leży sobie luzem w bagażniku (razem ze stelażem), w fotelu kierowcy mam jakieś dziury powycinane i tutaj moje pytanie: pod który fotel powinna ona iść oraz w jakiej konfiguracji śrub (jest na 2 śruby)?

 

Pozdrawiam.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja apteczka ma normalny stelaż z dwoma dziurami na śruby (sprawdzałem - oryginalne). Nie mam pojęcia, jak ją zamontować.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod fotelem kierowcy jest gaśnica.

Pozdrawiam

Gdzie http://www.karawanier.pl/images/smilies/n010.gif to jest standard w każdym e39 http://www.karawanier.pl/images/smilies/niewiem.gif

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fotele z angola.

 

Nawet jeśliby były z anglika to na każdym byłyby ślady dziur po mocowaniu stelaży na gaśnicę/apteczkę. A tutaj fotel kierowcy jedynie mam ślady, zaś pasażera jest idealnie równy, bez dziurek :duh: Dodam, że poprzedni właściciel sprowadził Betę z Belgii.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz ślady po apteczce a gaśnica NIE JEST W SERYJNYM WYPOSAŻENIU AUTA.

 

A ślady po apteczce masz w fotelu kierowcy co jest typowe jak ktoś przerabiał fotele z anglika na europe.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, pasażera masz bez dziurek bo tam nie było tego stelaża bo w angliku z prawej strony nie masz żadnych dziurek a w fotelu lewym są dziurki bo to jest tam pasażer. Prawdopodobnie sprowadził auto z belgi ale fotele były styrane to kupił z angola i przełożył.

Masz taką dźwigienkę z przodu fotela do ustawienia przechyłu przód tył? Nie mówię o tych 3gźwigienkach po lewej tylko o tej takiej na przodzie fotela.

Jeśli masz to zobacz czy oba fotele to posiadają czy jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam italianca i tez nie było apteczki bo nie jest obowiązkowa w Italii. co wy piszecie za głupoty :duh: a dziurki są w każdym fotelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Koledzy, odgrzeje temat.

Mam aktualnie fotele z e38, i chciałem założyć oryginalną apteczkę i gaśnicę, które walają się po bagażniku.

I tutaj mam problem, bo wszyscy mówią o jakiś śrubach/otworach w siedzisku, a tutaj nie ma nic (wiem że e38 ma apteczkę tylnym środkowym zagłówku), ale jak oglądałem swoje ori fotele to wygląda to tak samo, nie ma do czego przykręcić. Poratuje ktoś zdjęciem jak to ma wyglądać? Najlepiej stelaże wraz ze sposobem mocowania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.