Skocz do zawartości

Radio Business CD Mp3 Bmw e46


kamilek85

Rekomendowane odpowiedzi

witam.kupilem radio cd business siemens do mojej e46 2003 r.udalo mi sie nabyć radio,które montowali w końcówce produkcji e46.radio te czyta format mp3.mam pytanie czy jak bede je montowal to potrzebuje jakies kody czy cos?czy nie będzie problemu zeby je zamontowac?do tej pory mialem takie same cd business siemens tylko na audio cd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi często robi się to samo...a jak wsadze oryginalną cd to od razu czyta...pewnie laser już swoje ma i ma problem z wypalanymi cd,tymbardziej ze byl stworzony w czasach,gdy plytki wypalalo sie prędkością 2x,4x...a teraz nagrywarki jak nagrają 8x to już jest najwolniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyciągnąć radio, rozebrać górną pokrywę i wyczyścić laser. Ja czyściłem mikrofibrą, i nie ma żadnych przeskoków podczas jazdy oraz napisu CD Error, bo taki tez miałem, ale bardzo rzadko. Dostęp w Business CD produkcji Philipsa jest dość kiepski, otwór na włożenie różka szmatki jest niewielki. Polecam również nasmarować mechanizm tzn. przekładnię i sanki lasera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Podepnę się pod temat ponieważ mam podobny problem z Error'em przy włożeniu jakiejkolwiek płyty. Czytałem o tym laserze dużo razy i w końcu zabrałem się za demontaż radia. Po wyciągnięciu radia zdjąłem górną pokrywę, która jest zaciśnięta blaszkami i nie mam pomysłu jak dostać się do lasera aby go tam przeczyścić. Jedni piszą o waciku, inni o szmatce a ja nie mam pojęcia jak. Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc bo w samochodzie burdel po rozbiórce, że zal jeździć :|

 

EDIT:

Znalazłem drania ;] ( na czerwono ) Wystarczyło lekko przycisnąć to "zielone" i tam gdzie niebieska strzałka włożyć wacik.

http://abload.de/thumb/03022014g7kvc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.