Skocz do zawartości

320d wymiana świateł


matthew177

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem samochód ze zwykłymi światłami, ponieważ nie miałem wtedy hajsu na wersje po lifcie. zauważyłem dzisiaj na allegro takie oto światła : http://img12.allegroimg.pl/photos/400x300/34/57/98/66/3457986686 i zastanawia mnie fakt, czy da się zamontować bez kupna dodatkowych pierdół ?

 

pytam bo w którymś temacie czytałem iż jeden uzytkownik mówił że nowe xenony kosztują ok 5 tysięcy.

kto tutaj w takim wypadku mówi źle?

 

edit : zwykłymi światłami = świecącymi na żółto, chciałem kupić z xenonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nowe to pewnie tyle kosztują.

 

Do przedlifta nie założysz takich bez rzeźby, inna maska, inne błotniki.

 

lampy da rade bo jak kupiłem swoja 320d to tam właśnie była lampy soczewkowe od polfita i są do tej paro pasują bez problemu tylko kierunkowskaz trzeba kleić ponieważ poliftowe są na śrubke a tak to bez problemu pasuja. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym samopoziomowaniem to mozna wkrecic diagnoste ze jest bo po odpaleniu jest test silniczkow ..:D Poza tym te zamienniki sa w jakis sposob przystosowane do hid-ow ... ale i tak nie ma jak zwykla h7 ..:D
Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglada tak....

 

http://images64.fotosik.pl/149/1891836ab0b54af0med.jpg

 

Ja nie mam HID-ow bo te przetwornice siadaja i pozniej trzema wymieniac zamawiac itp. mam zwykle h7/h7, w innych autach mialem hidy i lampy na soczewce i nie mialem problemow.

Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupic tez zamiennik soczewki np depo z ala ringami do przedlifta....

 

czyli dałoby się bez większych problemów później z psiarnią i przeglądami jeździć na takich ?

mam przedlifta.

 

Same soczewki tak, jeśli wciśniesz w to HIDa to kazdy kumaty gliniarz zabierze Ci dowód (i słusznie) bo na pierwszy rzut oka widać że to nie seria... chyba że założysz sobie chociaz atrapę listwy pod reflektorami z klapkami spryskiwaczy :P Kazdy xenon musi mieć spryskiwacze więc łatwo poznać gdzie siedzi HID a gdzie ori lapa, potem wystarczy zerknąć pod maskę i baj baj dowodzik ;)

 

Ja puki co od dwóch dni szkolę chłopaków z okolicy, ze ringi CCFL co założyłem przed weekendem są dopuszczalne jako pozycje - dwa razy chcieli mi dowód zabierać i kończyło się na moim pytaniu czy zwróca mi z pensji za przegląd i latanie po urzedach za swój brak znajomości przepisów :P Przed założeniem tego bajeru pytałem w dwóch stacjach diagnostycznych czy i jak można z tym jeździć więc argumenty mam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.