Skocz do zawartości

Tarcze ATE


wawyaro

Rekomendowane odpowiedzi

Made in Germany, tarcze 225zł brutto szt. Klocki ATE 219zł brutto. Bez zniżki w IC raczej nie opłaca się kupować, chociaż ja staram się robić tam zakupy z tego względu iż wydaje mi się że jest pewniejszy towar i od ręki :) Dziś będę wymieniał. Oryginalne poddały się dwa razy podczas wyjazdów do Włoch a w drodze nie padał deszcz i nie wpadałem w kałuże. Wystarczyło przyhamować ze 170 do 90 bo oczywiście ciężarówki się wyprzedzały i już zaczynało się coraz mocniejsze bicie z każdym hamowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in Germany, tarcze 225zł brutto szt. Klocki ATE 219zł brutto. Bez zniżki w IC raczej nie opłaca się kupować, chociaż ja staram się robić tam zakupy z tego względu iż wydaje mi się że jest pewniejszy towar i od ręki :) Dziś będę wymieniał. Oryginalne poddały się dwa razy podczas wyjazdów do Włoch a w drodze nie padał deszcz i nie wpadałem w kałuże. Wystarczyło przyhamować ze 170 do 90 bo oczywiście ciężarówki się wyprzedzały i już zaczynało się coraz mocniejsze bicie z każdym hamowaniem.

 

 

U mnie podobnie oryginały się poddały, po przetoczeniu za chwilę padły. Kupiłem też ATE Power Disc i niestety po 10 kkm też już zaczynają bić jak się rozgrzeją. Wszystkie tarcze były montowane w profesjonalnym zakładzie od układów hamulcowych z pomiarem przed montażem bicia piast i z wymianą płynu hamulcowego. Nie wiem z czego teraz te tarcze robią. TRW padły, Juridy padły, OE BMW padły i to najszybciej, a teraz jeszcze ATE. Może trzeba założyć coś polskiego np. Mikody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też chciałem je założyć, ale tak samo mój sprzedawca nie mógł znaleźć. Mam juridy, ale zrobiłem tylko jakieś 5k km, wymieniałem sam i polecam taką operację, bo piastę trzeba dokładnie wypucować.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy nie kupić Mikody ale nigdzie znaleźć nie mogłem, zobaczymy jak się te sprawdzą najwyżej będzie bitwa w intercarsie bo nie odpuszczę :)

 

 

To nie wiem jak szukasz. Moje Mikody kosztowały 380 brutto za 2 szt i po przejechaniu 4500 po Europie są idealne. (raz nawet jechałem w deszczu w górach)

 

Wejdź sobie w zakladkę sklep i sobie kup

http://www.mikoda.pl/mikoda/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy nie kupić Mikody ale nigdzie znaleźć nie mogłem, zobaczymy jak się te sprawdzą najwyżej będzie bitwa w intercarsie bo nie odpuszczę :)

 

 

To nie wiem jak szukasz. Moje Mikody kosztowały 380 brutto za 2 szt i po przejechaniu 4500 po Europie są idealne. (raz nawet jechałem w deszczu w górach)

 

Wejdź sobie w zakladkę sklep i sobie kup

http://www.mikoda.pl/mikoda/

 

 

Może inaczej, nie znalazłem ich dostępnych od ręki w pobliżu a czekać już mi się nie chciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.