Skocz do zawartości

UWAGA na E46 330ci Cabrio 2005 rok TUROWO WBABW53485PL51804


Rekomendowane odpowiedzi

WBABW53485PL51804

 

http://allegro.pl/bmw-330-ci-fak-vat-23-got-leasing-1177-rata-i3507986439.html

 

Zdjecia przedstawiaja ladne auto w rzeczywistości jest zaniedbane, porysowane.

 

Mechanika: Tarcze, klocki do wymiany ,w silniku coś lekko stuka ( słychać to bardziej od strony pasażera) gumy, opony do wymiany ( auto stało kilka miesięcy nie ruszane )słychać dość głośno pompę paliwa -do wymiany

 

Wygląd: dach w sumie OK , w jednym miejscu przypalony (wygląda po fajku ) i kilka ptasich odchodów które nie wiadomo czy uda się doprać ...

Porysowany z prawej strony kluczykiem, zderzaki do lakieru ( ogniska korozji na końcach przednich błotników i na masce (od strony szyby) źle spasowany przód ( lampa kierowcy nowa ,a pasażera wyblakła )

 

 

wnętrze:

Fotel kierowcy przetarty prawie do żywego ( czuć już bliskość metalowego stelaża, pasażera także do zrobienia ( podłokietnik do odnowy )

Elektryka działa większość prócz - fotel pasażera przycina się i nie zawsze działa, nie działają guziki w kierownicy , słychać szemranie plastiku jakby taśma była w kiery zerwana.

Zegary pokazują błąd poduszek, czujnika w kołach i przekroczony serwis o 5000 km

Nie miałem jak zrobić zdjęć ... ale na pewno było coś z przodem i lewą stroną , z prawej strony próg jest w kilku miejscach wgnieciony ...

 

Auto nie warte wg mnie więcej jak 30000 zł

poczekam jeszcze chętnie na raport carfax

Edytowane przez duudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samych fotek wygląda już na nie wartą nawet oglądania na żywo.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, auto jest znów na sprzedaż i jestem nim zainteresowany. Nie przeszkadza mi to, że był walnięty w przód, Po zdjęciach z USA widać, że nie ma tragedii. I tak ciężko szukać auta bezwypadkowego w Polsce, a tutaj przynajmniej wiem jak mocno był uszkodzony.

Link do nowej aukcji:

http://allegro.pl/bmw-330ci-cabrio-piekna-maly-przebieg-oferta-pryw-i4484493477.html

 

Numer podwozia WBABW53485PL51804

Kod typu BW53

Typ 330CI (USA)

Typoszereg E E46 (CFL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji CABRIO

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

Data prod. 2005-04-25

 

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S388A VERDECK SCHWARZ Dach składany czarny

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S639A KOMPLETTVORB. HANDY USA/CDN Instalacja tel. kom. kompl. USA/CDN

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S925A VERSANDSCHUTZPAKET Ochronny pakiet wysyłkowy

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S251A REIFEN PANNEN ANZEIGE Wskaźnik uszkodzenia opon

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S399A VERDECKBETAETIGUNG VOLLAUTOMATISCH Dach skł. el.-mech., całk. automatyczny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S645A RADIO-STEUERUNG US Radio v

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S823A HEISSLAND-AUSFUEHRUNG Wersja dla ciepłych krajów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S876A FUNKFREQUENZ 315 MHZ Częstotliwość radiowa 315 MHz

S992A STEUERUNG KENNZEICHENBEFESTIGUNG Sterowanie mocowania tabl. rej.

 

W samochodzie zostały zrobione klocki i tarcze. Pompa paliwa nie byla wymieniana,(wymiana to nie jest duży koszt). Stuków w silniku rzekomo nie ma.

Mankamenty typu jakaś rysa mi nie przeszkadza, bo to można zawsze zrobić.

Przyciski na kierownicy już działają, była urwana taśma. Opony wymienione na używki Michelin.

Nie działają ksenony skrętne, ktoś przy wymianie poleciał po kosztach.

 

Ci co piszą, że auto jest nie warte więcej niż 30k to chyba mają nierówno pod sufitem. Niech sprawdzą lepiej po ile chodzą e46 cabrio w PL, bo o cenach Niemieckich to już w ogólę nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sankey, ale bastuj ciut.

Auto opisane było jako mocno niedoinwestowane i dlatego cena była taka nie inna.

Teraz jest BYĆ MOŻE inaczej.

Sam właściciel podszedł do tematu profesjonalnie i uczciwie - dlatego ja osobiście z tego się ciesze, że ktoś się autem interesuje.

Nie mam nic przeciwko kupowaniu aut powypadkowych/pokolozyjnych, zgłaszam zawsze sprzeciw gdy ktoś zataja przeszłość :)

Sprawdź czy systemy bezpieczeństwa są w porządku, mam info o wystrzelonej poduszce - co zresztą widać na zdjęciach z USA.

 

Auto miało dwa dzwonki w USA:

 

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/818/2519292408.png

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/818/7374958591.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przygoda to nie naprawiona obcierka, zarysowany zderzak tylny. Druga przygoda to ten dzwon ze zdjęć. Poduszka była wystrzelona, a sama kierownica była wymieniona, niestety ktoś wymienił ją chyba na egzemplarz z auta o większym przebiegu bo jest poprzecierana.

W sumie jeszcze jednym mankamentem jest to, że nie ma mocowań do hardtopa;/ A chciałem zamontować jakiś dobry gaz i jeździć nim na co dzień.

Dzisiaj lub jutro pojadę obejrzeć autko bo mam raptem 5km.

Co ogólnie myślicie? Auto warte tych 40k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, za 39900 było wystawione rok temu.

Czy warte? Musisz sam sobie odpowiedzieć :)

Na forum dostaniesz tylko odpowiedzi, że to koszmarna cena, że najlepiej za 10k no, może 15k...

Jak szukasz, masz świadomość uszkodzeń, masz świadomość cen - to Twja decyzja :)

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/818/7083740823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sprzedaje teraz samochód, jakby ktoś miał więcej pytań to co wiem odpowiem :)

 

Jak ktoś naapisał wcześniej to potwierdzam - jak kupowałem było zaniedbane mechanicznie i ogólnie. Wydaje mi się że doprowadziłem je do ładu - kosztowało mnie to i trochę czasu i sporo pieniedzy - także fakt że chce te same pieniądze wydaje mi sie uczciwy.

 

Samochód miał dzwona przed 2008r - do tej pory żadna mina nie wybuchła, cała elektryka, elektronika itd działa - mimo że mógł być lepiej ładniej spasowany i polakierowany po naprawie wydaje mi sie że jest ok. Najeździłem się po Polsce swojego czasu i za tym cabrio i za poprzednim E36 - i w większości były gorsze chrupki i paździerze mimo że sprzedający do końca przekonywali mnie przez tel że bezwypadkowe :mad2:

 

Wiem, że każdy tak gada - ale gdybym nie musiał to po tych inwestycjach bym go już nie sprzedawał

 

Sankey - jesteś z Ursynowa - ja dokładnie mieszkam w Pyrach - mam dwójke małych dzieciaków - dostały się do przedszkola na Ursynowie - idą od 1 Września - a najkrótrza droga ode mnie na Ursynów biegnie przez pola - tzw Pułaskowicką Bis - kto z okolic ten wie o co chodzi. Na około na Ursynów w godzinach odwózki i odbioru dzieci mam 20-40minut jazdy, przez pole mam 5 minut jazdy. Musze zwyczajnie kupić znowu Suva i to takiego terenowego. Powód może od czapy ale prawdziwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak się już odezwałeś to popraw sobie w aukcji wypunktowaną wcześniej literówkę, bo jest wesoło (mi także od razu się rzuciła się w oczy czytając opis aukcji).. no chyba że to chłyt marketingowy tylko :)

 

nie "chemical gays" tylko "chemical guys"

 

niby tylko jedna literka a zmiana znaczenia troszkę większa.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wyjasnic dlaczego sprzedaje po pół roku, chyba bez przesady ze wyciągam rodzinne historie.. babci w to nie wmieszałem ;)

 

Dzieki za zwrócenie uwagi na literówke, przekopiowalem ten opis od gosci ktorzy mi to robili i napisali wtedy w mailu co zrobili i nie zauwazyłem tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.