Skocz do zawartości

Navi


Darth_Kaker

Rekomendowane odpowiedzi

Moglby mi ktos powiedziec czy ten zestaw podejdzie do e38? i czy na spokojnie uda sie zainstalowac, majac na uwadze to ze w niedalekiej przyszlosci ma wjechac duzy monitor i czytnik mk4.

 

http://allegro.pl/bmw-e39-e38-5-7-tv-navi-kompletna-nawigacja-i3499996921.html

 

i jeszcze jedno wazne. Czy kazdy ten monitor ma DSP. Bo kumpel ma w swojej juz audio z DSP (wiem ze nowa wiazka leci jak do nawi) ale czy bedzie musial sie pozbyc tej fajnej opcji.\

 

no i ostatnie :P da sie to zpolonizowac? czy ta wersja nawi tylko po niemiecku?

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w E38 z Grudnia 1995 DSP już,

nie wiem czy to samo co późniejsze wersje, ale 100% to samo co w renówce, tylko inny interfejs.

 

DSP ma: Equalizer tak z 7 zakresów, efekt "Room", efekt "Echo" i tyle... poza tym w samym radio basy,wysokie

i rozkład na przód/tył lewo/prawo i system dolby do kaset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor na 100% nie bedzie pasowal to jest zupelnie inna ramka, tak samo pewnie wiązka, po fotce widze ze ta fura nie miala chyba DSP

 

mozesz to najwyzej kupic, wymienić ramke i dokupić wiązke od navi DSP (ja dałem 150 zł za taką) i wtedy to zgrasz jakos bo moduły to nie ma znaczenia bo dopasujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi zalezalo na info czy monitor to tam jeden pies czy mial DSP czy nie. No i jeszcze jedno wazne. Czy jak mam wzmak DSP i swoja zmieniarke u siebie to moge je zostawic czy musze wszystko wywalic na alledrogo i wstawiac wszystko do navi. Bo jest opcja jeszcze taka zeby wstawic tylko czytnik navi, monitor i wiazke, bo w sumie reszta jest.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.