Skocz do zawartości

E46 320 Alternator-regeneracja


romanoitaliano3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadasz

gośc i krzyknął sobie 530zł za regenerację demontaż i montaż.Czy to jest normalna cena?

Trochę dużo bo inni płacili :

robiłem alternator w Elektro-Mot na ul. Spójni w Wawie. Za wymianę wirnika łożysk i szczotek zapłaciłem 250 pln. zrobili mi praktycznie w ok. 3 godziny. Do tego gwarancja na 6 miesięcy, a robiłem to ponad rok temu i śmiga bez zarzutu, ładowanie ok.

np.wymiana regulatora to 80zł koszt,

albo :regenerowałem alternator - wymiana szczotek + regulatora i zapłaciłem 100zł i działa jak należy.

A inny forumowicz kiedyś napisał :

ja na twoim miejscu sprawdził bym najpierw styk łaczacy silnik z karoserią bo ja tez miałem brak ładowania kupiłem uzywke i ładowanie miałem 13,2v 13,6v ale to zamało było kupiłem jeszcze jeden i okazało sie ze ładowanie miałem 12v zdenerwowałem sie i zaczołem szukac przyczyny i okazało sie ze miałem zaśniedziały styk masy wyczysciłem i wszystko śmiga jak złoto ładowanie 14,2v i wten sposub leża mi dwa alternatory

Do tego dodam : jednym warsztacie gosc powiedizał ze ma po 400zł nowe ale firmy niezna czyli "chinskie" z 12 miesieczna gwarancja.

Od siebie dodam : życzę trafnego wyboru

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sie spytałem ile kosztuje regulator napięcia z szczotkami orginal valeo to sie bardzo zdziwilem,sprzedawca krzyknął 450 zl.ale mnie cala regeneracja wyniosla 50 zl bo koszt za szczotki ktore sam sobie wlutowalem to 6 zł a reszta to koszt łozysk.a robocizna 0 zl bo robilem sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.