Skocz do zawartości

BMW 530d 1999r WBADL71040GM80418


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym BMW? Dzwoniłem do właściciela i przez telefon wydaje się bardzo rzetelny. Mówi, że sprzedaje, ponieważ kupił e60, a 2 auta mu nie potrzebne. Nie było problemu z podaniem vinu czy dodatkowych zdjęć. Dzwoniłem dzisiaj do Panów bardzo polecanych na forum Grzegorza Majchrzaka i Wiktora Rajskiego z Zgierza i przed kupnem podjadę do nich nią na sprawdzenie (mam nadzieje, że sprzedający nie będzie miał nic przeciwko). Ktoś z forum ma może możliwość po VINie sprawdzenie autentyczności przebiegu (na liczniku ma 246tyś.), byłbym bardzo wdzięczny.

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-530d-CID5-ID3i5yH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem po Twoich starych postach, że jesteś inwestorem strategicznym, więc może dorzucisz mi na wykończenie domu. Założe się, że za swoje obecne e39 zapłaciłeś pewnie z 8k i na samym starcie sprawiło Ci wiele problemów. Szkoda, że nie dałeś znać jak się skończyła historia źle ustawionych kół, bo sam jestem ciekaw. Wyczytałem gdzieś, że robisz około 9km dziennie i zastanawiałem się po co dizel??? I JUŻ WIEM :D Doczytałem, że jak tankujesz za 50zibli to styka to na latanie zimą boczkiem z chłopaczkmi po parkingach i na jakieś 20km, żeby dojechać na chatę. A wybrałeś dizla, bo za 50zibli zalejesz ten magiczny płyn, polatasz boczkiem i zostanie jeszcze wachy na 50km :cool2:

 

Robisz magisterke z napraw BMW :?: Kolejne auto które wrzuciłeś, to kolejne wydatki i dużo większe bo to diesel. Przy dieslu nie będziesz mógł dać turbiny czy pompy CR firmy "no name" jak to zrobiłeś z odmą.O rzetelności sprzedawców można pisać już encyklopedie... A co ma Ci powiedzieć gość, który sprzedaje auto - że się pi.e.r.doli??

 

Podejrzewam, że Twoje e39 się pi.er.do.li przerosły Cię naprawy i zaraz znajdzie się na allegro, a Ty szukasz kolejnej okazji żeby pokazać się przed ziomkami ze Zgierza jaki jesteś Pan bo masz bmw. Proponuje żebyś założył sobie sygnet z gumy balonowej i kazał klękąć szmulom żeby Cię w niego całowały.

 

Nie rób z siebie zarobasa autami bo się przejedziesz... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie BMW to była tragedia od początku. Poprostu zbyt bardzo się na nie napaliłem i później miałem za swoje. Teraz szukam kolejnego takiego samego tylko, że w dieslu, bo benzyny już poprostu nie chce i przed kupnem chce pojechać do kogoś ogarniętego żeby ten samochód sprawdził. Znalazłem takie na ogłoszeniu i pytam się normalnie co o nim sądzicie, a nie jakim jestem człowiekiem i co "prawdopodobnie" będę z tym BMW robił w przyszłości. Po poprzednim BMW trochę się nauczyłem i wiem jak to jest z częściami do BMW i teraz przy kupnie następnego już nastawiłem się na większe wydatki. Więc proszę bez zbędnych komentarzy kierowanych pod moim adresem, ok? Jeśli dla ciebie posiadanie BMW czyni Cię naprawdę kimś więcej to spoko, ja szukam takiego samochodu, bo mi się podoba, a nie żeby przed kimś przykozaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolegę trochę poniosło :mrgreen:

Jeśli chodzi o vin to bierz telefon i dzwoń po kolei do kilku aso, ładnie poproś, powiedz jaki jest stan licznika na teraz i chciałbyś tylko dowiedzieć się kiedy i przy jakim przebiegu był ostatni wpis, walcz do skutku, ktoś zmięknie :8)

 

Numer podwozia WBADL71040GM80418

Kod typu DL71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57

Pojemność skokowa 3.00

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ANTHRAZIT METALLIC (397)

Tapicerka STOFF RIPS DIAGONAL/ANTHRAZIT (F4AT)

Data prod. 1999-03-15

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S291A LM RAEDER/KREUZSPEICHE/2TEILIG Obr. BMW ze st. le. spr. krz. 2-cz.

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S464A SKISACK Worek na narty

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S665A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business RDS

 

 

 

Information

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Ciebie. Ale ten silnik w tej cenie nie ma szans, żeby było coś warte uwagi. Sam widzisz ile miałeś problemów przez ostanie BMW bo było w takim a nie innym stanie kupione za grosze. Diesel w tej cenie to pewne wydatki i droższe x2 niż przy benzynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mogę powiedzieć to tak. Byłem, oglądałem i kupiłem. Zaraz po kupnie pojechałem sprawdzić do wspomnianego wcześniej warsztatu i po podłączeniu do kompa co było możliwe do odczytania nie było żadnych złych wieści. Z tego co od Pana (nie wiem dokładnie jak się nazywał) się dowiedziałem to jak na ten rok nie jest zła i że jest ok. Wtryski w normie, turbina również. Była sprawdzana miernikiem lakieru i wyszło, że była lakierowana tylko maska i tylna klapa (o tym sprzedający przed kupnem sam mnie poinformował). "Kopci" na czarno w normie jak to diesel, czarnej chmury jako zasłony dymnej za sobą nie zostawia. Z wymian co trzeba w niej zrobić to kupić pompkę do spryskiwaczy lamp, prawy przód amortyzator minimalnie cieknie oraz sprawdzić czujniki parkowania, bo któryś z nich jest albo do wymiany albo styki przeczyścić, bo raz działa, raz nie (o tym również sprzedający mi mówił). Także dzięki wszystkim za opinie, bo każda była ważna. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.