Skocz do zawartości

Przed zakupem 3GT vs 5 sedan


anakinra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A tak w ogóle zauważyliście, że nowe X5 występuje też z napędem na tył i silnikiem 2.0d? :shock:

 

Napęd na tył w X5 to oczywiście rozwiązanie tylko na USA, a w Europie ma ładnie wyglądać jako cena wyjściowa X5 w katalogach, ale ten silnik 2.0d??? To auto waży ponad 2 tony. Z drugiej strony jednak ten 2.0d 218KM ma więcej mocy i momentu niż 3.0d w pierwszej generacji X5 a nikt nie twierdził, że jest za słaby wtedy do X5.

 

Powiem Ci że mi właśnie w BMW (ale nie tylko) brakuje tej możliwości wyboru napędu w całej gamie silnikowej dla SUV/SAVów. A X5 s20d chętnie bym przetestował i porównał z xdrivem w normalnych warunkach drogowych.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podejrzewam, a raczej jestem nawet pewny, ze wprowadzenie 2.0D do F15 to zabieg majacy na celu pokazanie: jakim 'oszczednym' potrafi byc X5 :mad2: Ehh..

 

PS. Odchodzac lekkto z tematu, zdradze Wam, ze wraz z kolegami zaczelismy juz prace nad seria 'G' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy G10? Bo ja się dowiem więcej dopiero jak bede na bawarach :mrgreen:

 

O serii G jeszcze nawet nikt glosno nie mowi :nienie:

Co do G10 nie wiem kiedy, bo pracujemy nad 'G' - ale nastepca X5 :mrgreen:

Nie pamietam, co ile BMW odswieza modele (LCI) oraz wypuszcza nastepcow.. ale min. 3-4lata :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, dlatego rozmawiajmy szeptem :cool2:

 

Rodzinka z BMW mówiłą że teraz przyśpieszają, przykładem ma byc M3 i M4 wypuszczone jednocześnie. Nowa seria 7 też ma być ciut wcześniej. Wiadomo, że można dać złapać oddechu nabywcom, musi byc nowe, 3 lata, lci, 3 lata, nowe i tak się kręci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, dlatego rozmawiajmy szeptem :cool2:

 

Rodzinka z BMW mówiłą że teraz przyśpieszają, przykładem ma byc M3 i M4 wypuszczone jednocześnie. Nowa seria 7 też ma być ciut wcześniej. Wiadomo, że można dać złapać oddechu nabywcom, musi byc nowe, 3 lata, lci, 3 lata, nowe i tak się kręci :mrgreen:

 

Jak tak dalej pójdzie to nowa wersja wyjdzie przed LCI do poprzedniej :mad2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Technika producenta polegająca na coraz szybszym wypuszczaniu kolejnych modeli przypomina zabieg stosowany przez hodowców drobiu, którzy aby kury znosiły więcej jajek skracają im dobę do 22 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.