Skocz do zawartości

Naprawa regeneracja pompy w baku


Boobas007

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo się słyszy o problemach z pompkami przelewowymi w baku :) najczęstrze objawy to :

-zapowietrzony układ paliwowy

- długo trzeba kręcić aby odpalić auto

-silnik gaśnie przy ok 15 litrów paliwa w baku

 

 

Zawsze można kupić zamiennik który pochodzi krócej niż ustawa przewiduje :) sam przetestowałem :D kiedyś kupiłem pompkę za ok 200 zł w inter cars-ie i po 6 miesiącach z pąpki prawie nic nie zostało doszczętnie się stopiła :)

 

Drugie dosyć tanie wyjście też ok 200 zł można kupić oryginalną używkę ale też nie wiadomo ile tysięcy kilomertów pompowała ona paliwo :) możemy trafić że będzie naprawde mało używana i to będzie nasz fart :) ale możemy trafić na taką która pochodzi kilka miesięcy i znów ten sam problem :) Oryginalne pompy stają w 90% przypadków przy ok 300 tys. przejechanych kilometrów.

 

Trzecim bardzo dobrym wyjściem a za razem najdroższym jest kupienie nowej oryginalnej pompki za ok 500-600 zł tu finał jest prosty płacimy montujemy i śmigamy kolejne 250-300 tys. km

 

Jest jeszcze trzecie wyjście :) jest cwancyk na regeneracje tej pompy (tylko i wyłącznie orginał) po regeneracji pompa ta przejedzie kolejne 200 tys. km koszt to 100 zł + koszty wysyłki :)

 

zainteresowanych zapraszam do kontaktu : 509253171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiadomo Producenta :)

 

na proste pytanie prosta riposta :D

 

nikogo nie namawiam :) Zawsze można pozbyć się zbędnych 500 zł i masz GWARANCJĘ :)

 

Dla wielu osób uratowałem te pompy i jeden z nich ostatnio mi powiedział że też nie mam postu na żadnym z forum a tyle osób ma z tym problemy :) wcześniej szło to pocztą pantoflową :)

 

 

Każdy ma swój rozum i zrobi co chce i wyda ile chce :) ja tylko mogę pomóc tym którzy nie chcą wydawać na nowy oryginał. Ale naprawdę lepiej poczekać sobie pare miesięcy i kupić ten oryginał niż montować zamiennik który szybko siądzie. No i oczywiście alternatywa regeneracji :)

 

Powiem krótko ten kto mi zaufa nie pożałuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.