Skocz do zawartości

jaki czytnik mp3/usb/sd (mam radio mp3 z navi business)?


crash2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

brakuje mi w e83 tego co już jest raczej standardem, czyli możliwości wpięcia pena USB z mp3, zauważyłem że moje radio słabo radzi sobie z niektórymi plikami mp3 - nie czyta ich - a samo wypalanie ok 60 piosenek na cd średnio mi się podoba.

Zacząłem się interesować tematem i widzę że są 3 możliwości podpięcia jakiegoś ustrojstwa do e83 - przynajmniej u niektórych.

 

Pierwsza to wejście mini jack AUX z tyłu podłokietnika (miejsce zapalniczki) ja takowe posiadam ale jakość dźwięku pewnie nie powala, a pena usb i tak tam nie wepnę. Dodatkowo dochodzą kable które nawet skrywając się do podłokietnika mogą zaciekawić przechodni..

 

Szukając dalej wpadłem na takie coś:

jest to w zasadzie tylko interfejs do podpięcia produktów apple ale sama idea jest fajna i umiejscowienie tego by mi odpowiadało pytanie co to są za kable i do jakiego celu zostały tam pociągnięte ?

Szukałem jakiegoś urządzenia które w to miejsce można by wpiąć bo widać że nawet tytuły im się wyświetlały ale prócz tego urządzenia z filmiku nic nie znalazłem :/

 

Znalazłem za to chińskie cudo które na all... sprzedawane jest pod nazwą "zmieniarka mp3 usb sd ..." jest to emulator oryginalnej zmieniarki cd i jest podpinane z tyłu radia lub miedzy radio a zmieniarkę. Na forum widziałem już kilka tematów z tym związanych największe minusy jakie widzę to ograniczenie do 6 folderów (99 piosenek na folder) i brak tytułu odtwarzanej piosenki.

 

znacie jakieś inne możliwości podpięcia urządzenia które umożliwi odczyt mp3 via USB ? albo jakieś urządzenia godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu zamontowałem czytnik Dension Gateway Lite z modułem bluetooth (są dostępne np na allegro).

 

http://www.dension.com/product/gateway-lite-bt-gbl3xxx

 

Montaż jest b.prosty, w zestawie znajdował się mikrofon do zestawu głośnomówiącego.

Jestem zadowolony, całość gra ok, moduł BT do telefonu tez spisuje się b. dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BT z zestawem mam fabryczny więc zbędne to dla mnie :) możesz kolego napisać coś więcej o tym urządzeniu ? jak to jest montowane? działa to na zasadzie zmieniarki ?

W opisie widzę jedną małą wadę, brak obsługi odczytu formatu NTFS :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.