Skocz do zawartości

[E39] Touring - AUDIO - zestaw Głośników


orzel_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam Szanowne Grono....

jakiś czas temu biłem się z myślami co by tu zrobić żeby w tym wspaniałym samochodzie jeszcze zagrało....

Kombinowałem z radiem 1 din... kupiłem nawet na alledrogo starego kaseciaka, żeby go wykorzystać jako panel pod radio (zależało mi na ori wyglądzie) itp itd...

ale przedłużenie panelu z radia 1 din wiązało by się z utratą gwarancji itp itd....

w końcu odpuściłem sobie.... minęło trochę czasu i zdecydowałem się na radio 2 din... a że dostałem dobrą cenę, to nie miałem oporów...

obecnie siedzi ALPINE IVE-530bt + ramka....i muszę powiedzieć że jestem baaardzo zadowolony.

Podstawa to ramka dobrej jakości... naprawdę wpasowała pięknie, i cały zestaw wgląda bardzo dobrze!!!Jestem zadowolony.

 

Głośniki oryginalne odżyły i całkliem przyjemnie można polatać...

 

pora zrobić kolejny krok...niestety fabryczne głośniki przy odkręceniu radia na "pół gwizdka" zaczynają wysiadać....

 

Obecnie mam 6 głośników

2 tweetery z przodu

2 chyba średniotonowce w drzwiach przednich

2 w podsufitce z tyłu.

 

Chciałbym kupić na przód porządne głośniki w drzwi, oraz tweeetery

a te które obecnie są zamontowane, chciałbym przenieść w tylne drzwi.

W późniejszym czasie może dodatkowo wymiana tych w podsufitce.

 

Pytanie, czy będzie tam gdzieś wyciągnięty przewód ?

W poprzedniej e39 miałem tweety z tylnich drzwiach i efekt był super zarówno dla tych co siedzieli z przodu jak i z tyłu.

 

Jakie głośniki polecacie, czy dużo zabawy będzie z podpięciem tweetów do tylnich drzwi...

 

Z góry dzięki za pomoc.

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

instalację mjusisz tworzyć bo nie ma kabli w drzwiach.

Sam chcę dołożyć wysokie na tył ale nie mam pomysłu jak to rozwiązać.

 

Ja mam seryjne głośniki i powiem , że gra ładnie zwłaszcza z subem który zrobiłem na pace < w boczku >

 

Ogólnie to trzeba trochę posiedzieć żeby w tym aucie zagrało.

 

Pamietaj , że to długie auto i fazy g łośników mają tu spore znaczenia.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ok,

dzięki za info,

myślę że dołożenie kabli do wiązki która idzie to nie będzie jakiś wielki problem.

Ekspertem nie jestem,ale może dałoby się wpiąć w ten kabel co już idzie do wysokich tonów

i przeprowadzić go do drzwi z tyłu... w sedanie grały mi cykadełka za uszami jak jechałem i to było bajeczne...

tutaj mi trochę brakuje...

no i duże głośniki w podsufitce.,,, chyba niezbyt udany pomysł... nawet nie wiem czy będę sie za nie brał,

czy poprostu nie wrzucę suba aktywnego na tył, ponieważ nie chcę dokupywać wzmacniacza....

może kupię takiego co zmieści się w boczek... tak jak jest oryginalnie...

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.