Skocz do zawartości

zatrzasnołęm maskę - jak otworzyć ? są tricki ? HELP!!!!


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej raz jeszcze

 

w weekend - jak zwykle przyszły mi do głowy głupie (słonko grzeje) pomysły - myję silnik ! ! !

(Woda się do kabli od świec naleje i będą lepiej przewodziły ;) LOL - jak ten ekranik LCD w zegarach co po cały

dniu jeżdżenia po deszczu nagle zaczyna w 100% działać a w suche po 2 dniach znowu kilka linijek słabiej świeci).

 

a tak bardziej serio: myłem sobie silnik, bo lubię na ten kawałek dobrej roboty popatrzeć.

 

i coś gmyrałem przy zatrzasku po prawej bo się zaciął w pozycji otwartej - udało się go cofnąć i zaczął działać

tylko w międzyczasie pokręciłem tą taką regulacja napięcia linki (żeby łatwiej wrócił na miejsce w pozycji zamkniętej)

-to jest takie coś jak w rowerze przy hamulcach na środku auta przy samym przodzie na lince - i trzasnąłem

i już nie otwiera z prawej.

 

i problemy mam 3:

-jak otworzyć ???? jak złapać za ta linkę żeby ją pociągnąć bardziej niż to co z kabiny ?

-śruby od tego plastiku na silniku przykręciłem palcem i jeżdżę tak bo zatrzaśnięte - odkręcą się ?

-jedna śruba mi wpadła "do silnika", czy powinna leżeć na jakieś płycie pod autem - czy ma gdzie wpaść do v12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.