Skocz do zawartości

Niskie obroty na benzynie 0,5tys :(


Hubert0292

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy temat może był już poruszany , ale ja nic nie znalazłem, mianowicie mam problem z moją bmw e39 528i 1997rok dotyczy on tego że na benzynie ma niskie obroty , i zatrzęsie budą.. na gazie obroty są większe tak ok. 0,7 w trakcie jazdy nie jest to odczuwalne ale na biegu neutralnym , czy parkingu już delikatnie trzęsie. Przepływka odpada, świece odpadają, cewki odpadają , wtryski prawdopodobnie też.. Proszę o pomoc osoby które miały też podobny problem, byłem u jakiegoś majstra podpiąć się pod kompa ale nie wiem na ile % ON POKAZAŁ PRAWDE >> Błędy jakie wyskoczyły to : Czujnik sondy lambda 2 za katalizatorem , regulator ograniczenia sondy lambda , potencjometr przepustnicy... bo skasowaniu błędów pojawił się tylko jeden Czujnik sondy lambda 2 za katalizatorem.. Liczę na Pomoc Pozdrawiam

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zacznij od poszukania nieszczelności w dolocie i na umyciu zaworu wolnych obrotów znajdującego się pod kolektorem ssącym
"Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
najbardziej interesuje mnie jakie wtryskiwacze i reduktor bo możliwe , że jej regulacja wprowadza błędy do mapy benzyny i dlatego silnik skraca czasy wtrysku.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

i jedno i drugie masz do tego silnika nieodpowiednie.

Prawdopodobnie masz rozjechaną mapę benzyny przez ą instalację.

Skasuj adaptację benzyny i z dzień nie właczaj gazu.

Popatrz czy to cos zmieniło?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.