Skocz do zawartości

E61 pytanie o fotele komfort


rogowski84

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko zauwazylem juz pare razy ze wsiadajac do samochodu zostaly zmienione ustawienia fotela. Czy to normalne ze fotel sam sie ustawia. Moje utawienia sa pod jedynka i np pojechalem do pracy wszystko bylo ok po pracy wsiadam do samochodu i fotel jest inaczej ustawiony o tyle jest to irytujace ze na tyle zmienilo sie ustawienie ze z moimi wymiarami praktycznie nie dalo sie wsiasc ;) Czy ktos juz sie z tym spotkal ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz zaprogramowany kluczyk na inne ustawienia - kiedy tym kluczykiem otwierasz auto to fotel się przestawia.

Poszukaj w instrukcji i albo zresetuj albo zaprogramuj do swojej potrzeby. Każdy kluczyk można tak zrobić (jeden dla siebie, drugi dla żony itd.) i wtedy nie potrzebujesz używać przycisków z boku fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia do kolegi rogowskiego. Co jakiś czas gdy wsiadam do samochodu (używam jednego kluczyka, żona nie dostała ode mnie drugiego :) ), mam wrażanie, że fotel jest inaczej ustawiony, chodzi tu bardziej o jego wysokość oraz pochylenie oparcia niżeli przesunięcie w przód czy tył. W ustawieniach samochodu jest opcja aby fotel powracał do "zapisanej" pozycji, ale ja mam ją odhaczoną, czyli powinien pozostawać w ostatniej ustawionej. Do tej pory myślałem, że tylko ja mam ten problem :)

 

Pzdr,

Ever

Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

sa dwie opcje, a wlasciwie trzy :

 

1.kluczyki

2. soft w module siedzen ( i cas) sie rozjezdza powoli i przydalo by mu sie odswiezenie

3. ( nie potwierdzone) Siedzenia od czasu do czasu zmieniaja odrobine swoje ustawienia zeby zapobiec odksztalceniom fotela i przez to uszkodzen plecow ( zaslyszane kiedys podczas rozmowy z gosciem z BMW z ktorym wspolpracujemy)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.