Skocz do zawartości

Nowe Bmw 328i -poszę o porade


ciniak11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

o ile się nie myle, miała delikatnie uszkodzony tylni zderzak, porysowny badż popękany troche,

takie nic, ale może być to argument do małego dodatkowego upustu bądż gratisu,

wyglądało to jakby ktoś przy cofaniu uderzył w słupek,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o ten samochód zanim kupiłem swój - wtedy jeszcze życzyli sobie 179 tys.

Wszystko fajnie tylko M Pakiet z zwykłym zawieszenia trochę bez sensu. Jasne że auto super wygląda ale sportowe zawieszenie przy tej konfiguracji to podstawa.

Zrezygnowałem z zakupu i wybrałem wersję Sport z zawieszeniem sportowym M i pewnie będę zadowolony :D miałem dziś odbrać ale chyba zejdzie do środy :mad2:

Przejedź się tym samochodem i sam oceń czy Ci pasuje - prezentuje się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już u mnie na podjeździe :norty: .Co do zderzaka to faktycznie był zarysowany , przodem też ktoś krawężnik zahaczył.Wszystko pomalowane autko odpicowane odebrałem.Na chwilę obecną jestem zachwycony.Co prawda dziś warunki nie pozwalały potestować ale trochę pojeździłem.Spalanie 12,7.Z automatem dobrze mi idzie (pierwszy jaki mam) Trochę z łopatkami ciężko ale zobaczymy jak się sucho zrobi.Czy tryby sport i comfort w standardowym zawieszeniu coś zmieniają bo sprzedawca uparcie twierdził żę tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już u mnie na podjeździe :norty: .Co do zderzaka to faktycznie był zarysowany , przodem też ktoś krawężnik zahaczył.Wszystko pomalowane autko odpicowane odebrałem.Na chwilę obecną jestem zachwycony.Co prawda dziś warunki nie pozwalały potestować ale trochę pojeździłem.Spalanie 12,7.Z automatem dobrze mi idzie (pierwszy jaki mam) Trochę z łopatkami ciężko ale zobaczymy jak się sucho zrobi.Czy tryby sport i comfort w standardowym zawieszeniu coś zmieniają bo sprzedawca uparcie twierdził żę tak.

 

 

Chyba śrubki zmieniają :duh: już prędzej w układzie kierowniczym natomiast chyba musi być zmienny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niewiele przejechałem ale mam podobne odczucia.

 

Autko już u mnie na podjeździe :norty: .Co do zderzaka to faktycznie był zarysowany , przodem też ktoś krawężnik zahaczył.Wszystko pomalowane autko odpicowane odebrałem.Na chwilę obecną jestem zachwycony.Co prawda dziś warunki nie pozwalały potestować ale trochę pojeździłem.Spalanie 12,7.Z automatem dobrze mi idzie (pierwszy jaki mam) Trochę z łopatkami ciężko ale zobaczymy jak się sucho zrobi.Czy tryby sport i comfort w standardowym zawieszeniu coś zmieniają bo sprzedawca uparcie twierdził żę tak.

 

 

Chyba śrubki zmieniają :duh: już prędzej w układzie kierowniczym natomiast chyba musi być zmienny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
wracalem dzisiaj z pracy... :lol:

15 sek ze 100 do 200 km/h

uwazam ze nie ma tragedii jak na dupowoz ktory pali 8,5l

 

Grats, przede wszystkim tego, że masz gdzie sie rozpedzić :cool2:

 

U nas na Śląsku przy pierwszej okazji bylaby fotka z radaru albo spotkanie "na boku" :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was są, u nas już nie. Spotkałem małego zwierza (sarna to chyba była, nie wiem bo przemknęła mi 2m przed autem) na trasie Tychy/Katowice jakieś 2 tygodnie temu. Miałem szczęście, bo profilaktycznie zwolniłem na zakręcie. Nie brakowało za wiele do akcji z tego filmiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracalem dzisiaj z pracy... :lol:

15 sek ze 100 do 200 km/h

uwazam ze nie ma tragedii jak na dupowoz ktory pali 8,5l

 

b. dobry wynik :cool2: w E90 330d (245KM) na serii nie do osiągnięcia...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.