Skocz do zawartości

Nowe Bmw 328i -poszę o porade


ciniak11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja powiem z perspektywy kogoś kto autem robi lekko 60-80k km rocznie a więc spedzającego w samochodzie po kilka godzin dziennie - wolał bym teraz "prawie" gołe f30(przynajmniej automat i kilka drobiazgów za w sumie 20-30tys PLN) niż absolutną "full" opcję vw cc(takiego z masażami, wentylowanymi skorami, navi, kamerami innymi wodotryskami) czy innym podobnie wyposażonym (avensis, mondeo itp.).

Ile można bawić pierdołami? BMW to przede wszystkim radocha i fun z jazdy. Do tego klei sie do drogi i słucha jak marzenie czego o większości konkurentach powiedzieć nie można.

Co kto lubi - jak ktoś nie widzi różnicy w jakości wykonania, przyjemności z jazdy itp. Marek premium do tych popularnych to faktycznie nie ma po co przepłacać ale różnica jest i to kolosalna!

I żeby nie było - zrobiłem sporo kilometrów w tych i tym podobnych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale autor sugerowal ze ma budzet rzedu 155k a w tej cenie nowe f30 328i jest raczej ciezko osiagalne, a co dopiero jeszcze kilka dodatkow za 20-30k.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor sugerowal ze ma budzet rzedu 155k a w tej cenie nowe f30 328i jest raczej ciezko osiagalne, a co dopiero jeszcze kilka dodatkow za 20-30k.

 

Fakt - dyskusja tak sie zagmatwała, ze mi to umknęło. W takim układzie wybrał bym 320i i kosztem nieco gorszych osiągów(choć dla większości ludzi w zupełności zadowalających) cieszył bym sie świetnym autem :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim sie zdecydowalem kupic 328i Jezdzilem u Zdunka 320i xdrive i 320d w mpakiecie.

Sytuacja wyglada tak 320 golas praktycznie bez szalu siedzenia taborety co mnie zabija. nie powiem jakie pieniadze chcieli za to auto demowka to byla. 320d w m pakiecie piekna srodek wypas. I to byl moment gdzie sie zastanawialem jaki silnik brac no po przejechaniu sie tym i tym 320d za slaby 320 benzyna jechala fajnie ale czul bym nie dosyt. Wiec tak padlo na 328i. Kupilem u Zdunka z Floty BMW De przyjezdza ale pelna opcja 2013 rok 6300km cena dorzucilem 10k mam pelna opcje. Zdunek nojke oferowal mi podstawa plus sportline i automat za 174tys chyba wiec sobie odpuscilem i jeszcze mialo to byc auto gdzie chwile na probnej jezdzie by bylo. Tak uwazam jak mozna kupic autko z floty bmw z przebiegiem do 10k i cena grubo grubo nizsza warto. Tak samo brat kupil x3 demowke duzo tanije. No a bmw to fakt auto premium inaczej sie jezdzi kwestia ze niektore dodatki sie przydaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor sugerowal ze ma budzet rzedu 155k a w tej cenie nowe f30 328i jest raczej ciezko osiagalne, a co dopiero jeszcze kilka dodatkow za 20-30k.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Nowe f30 kosztuje 155k u dilera, poniżej 140 u brokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony nie są mi do niczego potrzebne.320i odpada wybrałem 328 ze względu na silnik i osiągi.Na chwile obecną odładam kase na wyprzedaż rocznika 2013.

Mam też pytanie

-Jak postrzegacie marke bmw.Niestety ze wględu na rodzaj pracy boje sie ze bmw jest w naszym społeczeństwie uznawany za zbyt duży luksus, auto i tak bym oddał żonie( na przechowanie) ale boje się o odczucia potencjalnych klientów (rolników) którym buduje przechowalnie owoców, nie będą zbyt pozytywne (czyli pewni8e drogi albo kantuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony nie są mi do niczego potrzebne.320i odpada wybrałem 328 ze względu na silnik i osiągi.Na chwile obecną odładam kase na wyprzedaż rocznika 2013.

Mam też pytanie

-Jak postrzegacie marke bmw.Niestety ze wględu na rodzaj pracy boje sie ze bmw jest w naszym społeczeństwie uznawany za zbyt duży luksus, auto i tak bym oddał żonie( na przechowanie) ale boje się o odczucia potencjalnych klientów (rolników) którym buduje przechowalnie owoców, nie będą zbyt pozytywne (czyli pewni8e drogi albo kantuje)

 

Ksenon to akurat zalezy od uzytkownika po pierwsze auto sie duzo lepiej prezentuje ( Przepasc) dwa noca naprawde mozna docenic dolozone pieniadze na te zajebiste lampy. Jak Cie postrzegaja ludzie to druga sprawa nie wiem ja bym sie tym nie przejmowal... Twoje auto twoja sprawa. Ja jezdzilem golfem czarnym wczesniej i wiadomo jak mnie postrzegano nie robilo mi. Kwestia wlasnego podejscia do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez xenonu auta bym juz nie kupil- to podstawa

od 10 lat kazde auto mam z xenonem (w tym roku 3)

jeszcze raz ponawiam- sprzedam Ci moje F30 328i 2012rok bdb wyposazone

skora, navi prof, xenon, BT, kamera cofania... z 5500km za 140 000zl

http://imageshack.us/a/img600/6067/tgxb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony nie są mi do niczego potrzebne.320i odpada wybrałem 328 ze względu na silnik i osiągi.Na chwile obecną odładam kase na wyprzedaż rocznika 2013.

Mam też pytanie

-Jak postrzegacie marke bmw.Niestety ze wględu na rodzaj pracy boje sie ze bmw jest w naszym społeczeństwie uznawany za zbyt duży luksus, auto i tak bym oddał żonie( na przechowanie) ale boje się o odczucia potencjalnych klientów (rolników) którym buduje przechowalnie owoców, nie będą zbyt pozytywne (czyli pewni8e drogi albo kantuje)

 

Z fabka kombi bedziesz bardziej wiarygodny

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony nie są mi do niczego potrzebne.320i odpada wybrałem 328 ze względu na silnik i osiągi.Na chwile obecną odładam kase na wyprzedaż rocznika 2013.

Mam też pytanie

-Jak postrzegacie marke bmw.Niestety ze wględu na rodzaj pracy boje sie ze bmw jest w naszym społeczeństwie uznawany za zbyt duży luksus, auto i tak bym oddał żonie( na przechowanie) ale boje się o odczucia potencjalnych klientów (rolników) którym buduje przechowalnie owoców, nie będą zbyt pozytywne (czyli pewni8e drogi albo kantuje)

 

Jak oddasz żonie na przechowanie to długo autem się nie nacieszysz :cool2:

Jeśli jesteś uczciwyto w czym problem?

Chyba to jest najważniejsze i prędzej czy pózniej da się to wyczuć a to jakim autem jeździsz nie powinno mieć znaczenia( no przynajmniej dla rozsądnie myślącego)

Druga sprawa że zawsze się znajdą tacy którzy będą mówić ( pewnie ukradł itd,)

Prosty przykład mam w rodzinie. Osoba ta jest naprawdę uczciwa,religijna itd, nigdy nie odmówi nikomu pomocy, często dokładała z własnej kasy żeby jakieś alkoholika wyprowadzić na prostą a i tak są tacy co będą za plecami mówić niestworzone rzeczy. No ale jest to najbogatsza osoba na Wioszy no i niektórych kuje( a w szczególności tych którym się nie chciało zapierdzielać

Ale jak już zadałeś takie pytanie to może i faktycznie Skoda będzie lepsza?

Obstawiam że masz ok 30 lat a takie głupie pytania zadajesz

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.