Skocz do zawartości

Wymiana żarnika E39 xenon, ktos pomoze?


herbatkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spalil mi sie jeden zarnik i za cholere nie moge wyjac go z lampy poliftowej xenonowej, nie wiem jak zdjac ta plastikowa blokade zarnika widoczna na zdjeciu:

 

http://www.picshot.pl/pfiles/352974/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

 

Jeszcze chwila i mnie jasny **** upali. Poza tym poprzedni wlasciciel wymienil przetwornice na chinskie hidy (bo oryginaly sie spalily) i nie wiem czy zwykly zarnik za 30zl z allegro bedzie trybil ? Na niektorych zdjeciach te zarniki sa odrazu zespolone z jakimis kablami, a mi chyba potrzebny jest sam zarnik, zeby wpiac pod niego oryginalna zapinke d2s. Ktos pomoze?

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wygląda na to że są to lampy na żarówkę H7,a poprzedni właściciel dołożył HID-a.Palnik na fotce to rzeczywiście D2S,ale mocowanie to adapter z D2S na mocowanie H7.W oryginalej lampie poliftowej jest nakrętka,którą zwyczajnie odkręcamy w lewo.Jak jest tutaj?Zapewne jest to kombinacja mocowania żarówki H7 i palinka D2S......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki u mnie wyglada to identycznie jak w galerii z tego linku:

http://moto-opinie.pl/artykuly/eksploatacja-bmw-e-39-530d-wymiana-zarowki-xenonowej

 

Tak wiec nie wiem czy miales racje ze to jakies H7... Nie wiem jak zdjac ta blokade zarnika, zeby go wyjac. W tym linku gosc pisze zeby go lekko w lewo przekrecic ale u mnie wcale nie idzie... Juz nie mam sily na to... Aha, porwalem ta gume oslonowa, mozna ja gdzies kupic?

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.