Skocz do zawartości

Tuner TV - co potrzeba zeby zamontować?


crash2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do znawców tematu. Myślę o zamontowaniu tuneru TV w mojej x3. Mam navi chyba 16:9 (tak mi sie wydaje przynajmniej, nie wiem jak to sprawdzić...), widziałem na allegro takie moduły z tunerem jak np:

http://allegro.pl/tuner-tv-bmw-e39-e46-x5-e38-x3-z4-16x9-telewizja-i3370783326.html

czy

http://allegro.pl/bmw-e38-e39-e46-x5-x3-tuner-tv-16-9-duza-navi-i3343470119.html

 

Tuner potrzebny mi jest do montażu kamery cofania bo podobno to jedyna możliwość jej zamontowania w tym aucie. Pytanie tylko jakie części do tego modułu TV muszę nabyć aby to wszystko podpiąć i co dodatkowo należy zrobić (jakieś grzebanie w ecu?) żeby to zadziałało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki Panowie za odpowiedź. Totalnie zapomniałem że Polska jest w fazie cyfryzacji i ten tuner to już tylko puszka z możliwością podłączenia zewnętrznego źródła video :) zastanawiam się w takim razie czemu to jeszcze takie drogie ;)

P.S. są może pasujące tunery cyfrowe bmw do e83 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kamera to może być przydatna w garażu gdzie na centymetry sie parkuje ale przez jest słabą widoczność z powodu oświetlenia to może być kicha.

Inna sprawa to chyba zrobię oświetlenie garażu na fotopanele z wyłącznikiem podczerwieni.Teoria to jedno a czas na zrobienie tego to drugie.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kamery nie są szałowe....wierz mi....mam taką i jest kaszanka...wolę PDC :cool2: :cool2: :cool2: i jakbym miał wyłożyć tyle kasy aby to wsadzić do auta to wybrałbym kilka innych rzeczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PDC ale jakoś im nie ufam, szczególnie w przypadku parkowania przy słupkach których z racji wysokiego tyłu nie widzę i muszę polegać tylko na PDC. Swoją drogą jakby chociaż było widać na monitorze z której strony się zbliżam jak to jest w np e60... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.