Skocz do zawartości

Rdzawe bąble na błotnikach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niestety na moich błotnikach w Bmw e46 pojawiły się rdzawe bąble: http://imageshack.us/g/163/obe5.jpg/

 

Co z tym teraz zrobić?

-Jest sens to naprawiać? Lewy błotnik jest bardzo zaatakowany a prawy dużo mniej

-Kupić zamienniki i je polakierować?

-czy kupić używane błotniki?

-zakup błotników w aso? Orientuje się ktoś ile by to kosztowało u nich?

 

Jak myślicie dlaczego to tak zardzewiało? Mam jeszcze audi 80 z 1992r i nie ma na nim w ogóle śladów jakiejkolwiek rdzy a w Bmw z 2003 roku tak zardzewiały te błotniki. Na początku jak z lewej strony zaczęły się pojawiać bąble to myślałem, że auto musiało mieć jakąś przygodę z tej strony wiec to zaakceptowałem ale po jakimś roku z prawej strony zaczęło się robić to samo. Byłem z tym problemem u lakiernika i on twierdzi, że to auto nie jest bite i to są oryginalne błotniki i na nich lakier bmw. Lakiernik proponuje kupić zamienniki i je polakierować.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień lakiernika. Zamienniki zgniją momentalnie, nie mówiąc o wątpliwym spasowaniu. Szukaj używanego oryginału i lakieruj, bo to co masz na aucie jest już sitem. Przespałeś temat, skoro tak Ci bąble powychodziły. Co do Audi, to ono będzie dalej jeździć, a e46 znajdzie się w hucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę szukał używanych oryginalnych błotników. Obawiam się trochę czy znowu nie pojawią się te bąble ale raczej nie mam wyjścia i muszę zaryzykować bo w Aso nowy jeden błotnik kosztuje 700zł +1000zł za lakierowanie czyli w sumie dwa błotniki kosztują 3400zł

Skoro tak błotniki zardzewiały to czy przypadkiem reszta auta nie zacznie tak rdzewieć?

 

Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej będzie wymienić na oryginały. Może będziesz miał szczęście i znajdziesz już błotniki w Twoim kolorze z rozbiórki jakiegoś anglika :wink: aczkolwiek po tylu latach pewnie i tak byłby problem z różnym stopniem "wypłowienia" :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.