Skocz do zawartości

320D czy 318D z 2011


kota

Rekomendowane odpowiedzi

Hm,tak myslę że raczej skusze się jednak na 320 d 184PS,na temat tego modelu nie slychac niepochlebnych komentarzy a to w końcu nastepca auta jakie miałem-a z mojego byłem zadowolony :cool2: :cool2: :cool2: i zaczynam załowac sprzedazy :cry2:
icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na bydlo trzeba batem, nie poradzisz...

Widzisz jakiś bezradny? Powypisywałeś głupoty, jeden Twój post przeczył drugiemu, pokazałem Ci to, A Ty zamiast zamilknąć albo odnieść się ad rem, to ubliżasz mi od bydła, napinaczy, trolii itd. W dojczlandach Cię takiej kultury nauczyli?

Nie masz nic do powiedzenia to zamilcz jajko, a nie innych wyzywasz, bo kiedyś za takie zachowanie ktoś Ci da w ryj na ulicy i jajecznica z jajka zostanie :norty:

hassassyn czy Ty jesteś politykiem ? Pisań to Ty lubisz i umiesz . Było by to z korzyścią dla atmosfery na forum , jak byś zaczął od siebie z tymi radami .Zauważyłem , że jesteś konfliktowy :nienie: .

Edytowane przez Andrzej62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto ja czy hassassyn ?

Dobre ,też się czujesz winny :) .

 

Hee no nie,ale ogólnie lubie dobry klimat :cool2: :mrgreen:

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odpuśćcie , ładna pogoda browar i grilla :wink:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hassassyn czy Ty jesteś politykiem ?

 

:mrgreen:

Pisań to Ty lubisz i umiesz . Było by to z korzyścią dla atmosfery na forum , jak byś zaczął od siebie z tymi radami .Zauważyłem , że jesteś konfliktowy :nienie: .

Nie za bardzo rozumiem o jakie rady chodzi, ale OK :cool2:

 

A tak nawiązując do tego tematu, to masz zamiar profilaktycznie wymienić rozrząd, skoro kolega stwierdza kategorycznie, że

we wszystkich autach z tym silnikiem zerwanie lancucha nastepuje w przedziale od 150 do 200 kkm[/u][/b]
?

Jesteś w grupie ryzyka :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pisań to Ty lubisz i umiesz . Było by to z korzyścią dla atmosfery na forum , jak byś zaczął od siebie z tymi radami .Zauważyłem , że jesteś konfliktowy :nienie: .

Nie za bardzo rozumiem o jakie rady chodzi, ale OK :cool2:

 

 

 

-- Przykro mi , współczuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.